Cestujte z Praha na Belfast

Uspořádejte si výlet Praha na Belfast v vlak, autobus, trajekt, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

4 možností jít od Praha na Belfast v letadlo, trajekt, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Belfast
  • Získejte sazby
2
Praha
Dublin
Belfast
/
  • Získejte sazby
3
Praha
Liverpool
Belfast
  • Získejte sazby
4
Praha
Amsterdam
Belfast
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Belfast

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, trajekt, autobus, vlak
vzdálenost1464 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Belfast?

Nabízíme 4 tras vlak, autobus, trajekt, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Belfast, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, trajekt, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Belfastkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Belfast na mapě i na trase Praha Belfast a různé body korespondence (Letiště Belfast International, Letiště Belfast City, Námořní stanice Belfast Stena Line Ferries, Stanice Belfast Central, Autobusové nádraží Belfast (Europa Bus Centre), ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Belfast

Všechny druhy dopravy Praha Belfast

Na výlet Praha (Česká Republika) na Belfast (Severní Irsko, Spojené Království) ve vzdálenosti 1464 km si můžete vypůjčit 5 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, trajekt, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Praha > Belfast bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Belfast (letiště Belfast International, Kód IATA: BFS) provozovaný společností Jet2.com.
I když není možné provést výlet Praha Belfast pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Dublin-Belfast,
Nalodíte se na autobus Bus Eireann nebo AirCoach Dublin, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Belfast (Europa Bus Centre) (0.5 km z Belfast, Spojené Království). Jděte prosím na autobusové nádraží Dublin Airport (na 9.5 km od Dublin) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Belfast,
Není možné jít přímo z Praha na Belfastbez změny. Můžete si vzít vlakDublin-Belfast a použití letadlo do cíle.
Vlaky InterCity Iarnród Éireann to Belfast opustit vlakové nádraží Dublin Connolly na Dublin, Příjezd naBelfast bude na stanici Belfast Central Nachází se cca 0.9 km min.
Neexistuje žádný přímý přechod Praha Belfastbudete muset použít jiné prostředky (letadlo) kombinovat s trajektem, aby bylo možné dokončit plavbu po moři Liverpool-Belfast,
Pustíte se do přístavu Liverpool Birkenhead Ferry Terminal na 2.6 km z Liverpoolna palubě lodi Stena Line. Loď bude kotvit v přístavuBelfast Stena Line Ferries na 5.2 km od Belfast, Doporučujeme vám jít do přístavuLiverpool pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Praha-Amsterdam může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do letadlo pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)