Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety, autobus, spolujízda do Bergamo
Bergamo
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta autobus, spolujízda, lety do Milán
Milán
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Bergamo
Bergamo
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, spolujízda do Mnichov
Mnichov
Cesta lety do Bergamo
Bergamo
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Bergamo?

Plánujete cestu z Bergamo do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Bergamo, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Bergamo, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Trenord, DeinBus, IC Bus, FlixBus nebo Czech Airlines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Bergamo, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Bergamo.

Pro cestu z Praha do Bergamo máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Bergamo

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Bergamo a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Bergamo

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Bergamo je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Bergamo

Z Praha do Bergamo létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Bergamo v rekordním čase.

Spolujízda Praha Bergamo

Spolujízda mezi Praha a Bergamo je ideální, pokud chcete cestovat do Bergamo v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Bergamo.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Bergamo, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Bergamo

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Bergamo
Itálie
Lombardie
Vzdálenost
603 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety, autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Praha Bergamo
Hledání ubytování v Bergamo
Naplánujte si cestu z Praha do Bergamo jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Bergamo jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Bergamo, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Trenord, DeinBus, IC Bus, FlixBus nebo Czech Airlines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Bergamo s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Bergamo

Výhody a nevýhody letů z Praha do Bergamo?
Rychlost Let mezi Praha a Bergamo je nejrychlejší způsob, jak urazit 603 km mezi Praha a Bergamo.
Výběr leteckých společností Z Praha do Bergamo létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Bergamo mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Praha do Bergamo mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Bergamo musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Bergamo?
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Bergamo se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Rychlost Vlaky z Praha do Bergamo jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Komfort Vlaky mezi Praha a Bergamo obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Bergamo mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Bergamo mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Bergamo?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Bergamo jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Bergamo jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Bergamo (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Bergamo, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Praha a Bergamo mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Bergamo překonávají vzdálenost 603 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Bergamo.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Bergamo?
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Bergamo je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Bergamo je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Praha do Bergamo je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Praha Bergamo byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Bergamo může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Bergamo?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Bergamo příjezdová autobusová nádraží

Bergamo Autostazione
Mapa
Bergamo (BGY airport)
Mapa

Příjezdová nádraží v Bergamo

Bergamo
Mapa

Letiště příjezdu do Bergamo

Orio Al Serio
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Bergamo
Hledání ubytování v Bergamo

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Bergamo

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Bergamo a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Bergamo.

  • 1. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Praha do Bergamo, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Bergamo, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 2. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Praha do Bergamo, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Bergamo a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 3. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Bergamo. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Bergamo.

Autobus Praha Bergamo

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Bergamo online. Tato služba je často zpoplatněna.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Bergamo se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Bergamo pro váš termín cesty.

Autobusy mezi Praha a Bergamo obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Četnost odjezdů do Praha z Bergamo se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Bergamo, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Praha a Bergamo je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Praha-Bergamo si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Praha Bergamo

DeinBus
DeinBus
IC Bus
IC Bus
FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Blablabus
Blablabus
Autostradale
Autostradale
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Bergamo

Vlaky Praha Bergamo

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Bergamo zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Bergamo závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Bergamo jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Bergamo alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Bergamo, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Bergamo.

Vlaky mezi Praha a Bergamo jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Bergamo, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové společnosti z Praha do Bergamo

Trenord
Trenord
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Bergamo

Lety Praha Bergamo

Letecké společnosti Praha Bergamo

Czech Airlines
Czech Airlines
Ryanair
Ryanair
Wizzair
Wizzair
Alitalia
Alitalia
Air One
Air One
Easyjet
Easyjet
Air Dolomiti
Air Dolomiti
Vyhledávání letů Praha Bergamo

Spolujízda Praha Bergamo

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Bergamo kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Bergamo závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Bergamo, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Bergamo závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Počet míst ve spolujízdě z Praha do Bergamo závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Bergamo, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Bergamo. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu Praha Bergamo

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Bergamo

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu