Cestujte z Praha na Berlín

Uspořádejte si výlet Praha na Berlín v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Berlín v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Berlín
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Praha Berlín

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost280 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Berlín?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Berlín, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Berlínkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Praha a Berlín na mapě i na trase Praha Berlín a různé body korespondence (Stanice Berlin Hauptbahnhof, Autobusové nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Autobusové nádraží Berlin Schönefeld, Flughafen, Autobusové nádraží Berlin Südkreuz, Autobusové nádraží Berlin Alexanderplatz, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Berlín

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Berlín?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Berlín (281 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů ADAC PostBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Dresden na Drážďany a to Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlín Německo)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka Prague Main Railway Station na 1.2 km od centra) a města Berlín tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Berlin Südkreuz Nachází se asi 6.1 km od centra.
Hellö Bus Company rotuje od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlín Německo)
Letecké společnosti
Air Berlin udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Berlín (příjezd na letiště Tegel TXL)
Czech Airlines zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Berlín (sloužící letišti Tegel TXL)
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Praha-Berlín IC/EC 27 vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Berlin Hauptbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)

Všechny druhy dopravy Praha Berlín

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Praha na Berlín autobus

Pokud hledáte autobusovou dopravu z Praha na Berlín, máte štěstí, protože ve skutečnosti existuje přímá služba.

Autobusem z Praha na Berlín vám nemusí být tak zřejmé. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Berlín,

 • Nepřekonatelné ceny! NaPraha Berlín trasy nabízejí autobusové společnosti jízdné, které jsou často mnohem nižší než vlaky nebo spolujízda.
 • Ve většině trenérů je cestujícím k dispozici připojení Wi-Fi, což je pro a 280 km výlet.
 • Přítomnost elektrických zásuvek na sedadle a portů USB vám umožní nabíjet chytrý telefon a notebook. Budete moci strávit veškerý svůj časPraha na Berlín sledujete dobrý film, posloucháte hudbu a proč to ani nefunguje!

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Praha a Berlín?

Hellö a FlixBus jsou autobusové společnosti provozující autobusovou linku Praha Berlín s přímou službou.

Hellö Praha BerlínFlixBus Praha Berlín

Autobusové zastávky v Praha

V závislosti na společnosti se požaduje, aby byla přítomna na autobusové zastávce v Praha 15 až 30 minut před vyznačeným časem odjezdu. Název cíle “Berlín'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

 • Prague Main Railway Station
 • UAN Florenc Praha (Prague)

Příjezd autobusových nádraží v Berlín

Až dorazíte Berlín, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

 • Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
 • Berlin Alexanderplatz
 • Berlin Südkreuz

Carpool od Praha na Berlín

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Praha-Berlín cesty autem s ostatními. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

Důležitým rozdílem mezi carsharingem a ostatními druhy dopravy je to, že nemá naplánovaný jízdní řád. To znamená, že při hledání Praha-Berlín jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). Toto je spíš řešení na poslední chvíli Berlín,

vlak Praha na Berlín

Je možné jet přímo vlakem z Praha na Berlín?

Ano, je možné odejít Praha na Berlín vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Buďte opatrní, protože to může záviset na datu vaší cesty Berlín a může být méně přímých vlaků z Praha v určitých dnech. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Praha-Berlín vlaková jízdenka na Vivanodě.

Meziměstský vlak Praha Berlín

Železniční stanice je čtrnáct Praha a Berlín jsou obsluhovány meziměstskými vlaky, které jsou rychlejší než regionální vlaky.

Praha Berlín vlakové společnosti

Pro tuto cestu existuje pouze jedna železniční společnost: Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Praha Berlín

Železniční stanice z Praha

 • Prague hlavní nádraží

Železniční stanice v Berlín

 • Berlin Hauptbahnhof

Levné lety z Praha na Berlín

Levné letenky do Berlín někdy není tak snadné se dostat, ale rádi bychom vám připomněli několik tipů:

 • Důrazně doporučujeme rezervovat si Praha Berlín let několik týdnů (nebo dokonce měsíců) předem. Většinou se jedná o pravidlo číslo jedna pro řízení výnosu: nejlevnější cena je k dispozici dlouho před odjezdem (to se zaměřuje na zákazníky, kteří jsou zvyklí na včasnou rezervaci).
 • Raději létáte do Berlín v pracovní den (pondělí až čtvrtek) a být flexibilní. Ceny se mění v čase v závislosti na mnoha faktorech, včetně data a času cesty. Raději byste měli mít 2 až 3denní flexibilitu při rezervaci cesty.

Z kterých leteckých společností létá Praha na Berlín ?

Air Berlin a Czech Airlines je 2 leteckých společností, které obsluhují leteckou trasu Praha Berlín v přímém letu.
Air Berlin Praha BerlínCzech Airlines Praha Berlín

Odletové letiště v Praha

 • PRG Prague Ruzyne

Cílové letiště v Berlín

 • TXL Tegel

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)