Cestujte z Praha na Bratislava

Uspořádejte si výlet Praha na Bratislava v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Bratislava v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Bratislava
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Bratislava

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost291 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Bratislava?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Bratislava, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Bratislavakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Bratislava na mapě i na trase Praha Bratislava a různé body korespondence (Letiště Ivanka, Autobusové nádraží Bratislava Most SNP, Stanice Bratislava-Petrzalka, Stanice Bratislava hl.st., Stanice Bratislava-Lamac, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Bratislava

Všechny druhy dopravy Praha Bratislava

Na výlet Praha (Česká Republika) na Bratislava (Slovensko) ve vzdálenosti 291 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Bratislava často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Bratislava Most SNP (0.9 km z Bratislava, Slovensko). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Bratislava,
Přímý let Praha > Bratislava bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Bratislava (letiště Ivanka, Kód IATA: BTS) provozovaný společností Czech Airlines.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Bratislava,
Není možné jít přímo z Praha na Bratislava vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Praha-Vídeň a Vídeň-Bratislava umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky IC/EC 27 Deutsche Bahn to Vídeň opustit vlakové nádraží Prague hlavní nádraží na Praha, Příjezd naVídeň bude na stanici Wien Westbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Vídeň kde vlak Regional-Express (REX) provozovaný společností ÖBB odejde Bratislava,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Bratislava?

Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Bratislava (příjezd na letiště Ivanka BTS)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Bratislava Most SNP ( Slovensko)
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Vídeň tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží (VIB) Vienna International Busterminal Nachází se asi 0.1 km od centra.
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Praha-Vídeň IC/EC 27 vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Vídeň na Bratislava odjíždějící vlakem Regional-Express (REX) Wien Hbf se dostanete na vlakové nádraží Bratislava hl.st. ( Slovensko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Bratislava (292 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)