Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta spolujízda, vlak, autobus do Brémy
Brémy
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta vlak, spolujízda, autobus, lety do Hamburk
Hamburk
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Brémy
Brémy
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Drážďany
Drážďany
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Brémy
Brémy
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Brémy?

Plánujete cestu z Brémy do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Brémy, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Brémy, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, FlixTrain, FlixBus, ADAC PostBus nebo Hellö) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Brémy, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Brémy.

Pro cestu z Praha do Brémy máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Brémy

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Brémy a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Brémy

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Brémy je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Brémy

Z Praha do Brémy létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Brémy v rekordním čase.

Spolujízda Praha Brémy

Spolujízda mezi Praha a Brémy je ideální, pokud chcete cestovat do Brémy v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Brémy.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Brémy, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Brémy

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Brémy
Německo
Brémy
Vzdálenost
510 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda, vlak a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Brémy
Hledání ubytování v Brémy
Naplánujte si cestu z Praha do Brémy jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Brémy jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Brémy, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, FlixTrain, FlixBus, ADAC PostBus nebo Hellö, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Brémy s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Brémy

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Brémy?
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Brémy jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Brémy (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Brémy jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Brémy, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Praha a Brémy mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Brémy překonávají vzdálenost 510 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Brémy.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Brémy?
Rychlost Let mezi Praha a Brémy je nejrychlejší způsob, jak urazit 510 km mezi Praha a Brémy.
Výběr leteckých společností Z Praha do Brémy létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Praha do Brémy mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Brémy mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Brémy musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Brémy?
Komfort Vlaky mezi Praha a Brémy obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Rychlost Vlaky z Praha do Brémy jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Brémy se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Brémy mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Brémy mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Brémy?
Úsporné Spolujízda z Praha do Brémy je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Brémy je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Brémy je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Brémy může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Praha Brémy byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Brémy?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa
Praha Dejvická
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Brémy příjezdová autobusová nádraží

Bremen
Mapa
Bremen - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
Mapa

Příjezdová nádraží v Brémy

Bremen Hbf
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Brémy
Hledání ubytování v Brémy

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Brémy

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Brémy a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Brémy.

  • 1. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Praha-Brémy jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Brémy mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 2. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Praha do Brémy, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Brémy a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 3. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Brémy. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Brémy.

Autobus Praha Brémy

Četnost odjezdů do Praha z Brémy se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Brémy, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Brémy se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Brémy na Vivanoda.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Brémy online. Tato služba je často zpoplatněna.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Brémy spojena s dodatečnými náklady.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Brémy se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Brémy pro váš termín cesty.

Většina autobusových společností umožňuje cestujícím v autobusech Praha-Brémy jíst nebo pít, některé dokonce nabízejí službu občerstvení, kde si můžete koupit nápoj nebo sendvič. Před cestou však doporučujeme ověřit si konkrétní pravidla jednotlivých společností.

Autobusové společnosti Praha Brémy

FlixBus
FlixBus
ADAC PostBus
ADAC PostBus
Hellö
Hellö
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Brémy

Vlaky Praha Brémy

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Brémy alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové jízdenky z Praha do Brémy lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlaky mezi Praha a Brémy jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Brémy zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Brémy existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Brémy, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Brémy.

Vlakové společnosti z Praha do Brémy

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
FlixTrain
FlixTrain
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Brémy

Lety Praha Brémy

Letecké společnosti Praha Brémy

Czech Airlines
Czech Airlines
Germanwings
Germanwings
Vyhledávání letů Praha Brémy

Spolujízda Praha Brémy

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Brémy závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Brémy závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Brémy, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Brémy, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Brémy. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Praha Brémy

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Brémy

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu