Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety do Cardiff
Cardiff
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta lety do Londýn
Londýn
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Cardiff
Cardiff
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Cardiff?

Plánujete cestu z Cardiff do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Cardiff, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Cardiff, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (First Great Western, National Express, MegaBus, Smart Wings nebo Easyjet) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Cardiff, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Cardiff.

Pro cestu z Praha do Cardiff máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Cardiff

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Cardiff a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Cardiff

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Cardiff je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Cardiff

Z Praha do Cardiff létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Cardiff v rekordním čase.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Cardiff, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Cardiff

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Cardiff
Spojené Království
Wales
Vzdálenost
1244 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Praha Cardiff
Hledání ubytování v Cardiff
Naplánujte si cestu z Praha do Cardiff jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Cardiff jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Cardiff, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou First Great Western, National Express, MegaBus, Smart Wings nebo Easyjet, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Cardiff s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Cardiff

Výhody a nevýhody letů z Praha do Cardiff?
Rychlost Let mezi Praha a Cardiff je nejrychlejší způsob, jak urazit 1244 km mezi Praha a Cardiff.
Výběr leteckých společností Z Praha do Cardiff létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Cardiff mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Praha do Cardiff mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Cardiff?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Cardiff jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Cardiff jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Cardiff (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Praha a Cardiff mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Cardiff překonávají vzdálenost 1244 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Cardiff.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Cardiff?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Cardiff je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Komfort Vlaky mezi Praha a Cardiff obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Cardiff mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Cardiff mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Cardiff?

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Cardiff příjezdová autobusová nádraží

Cardiff
Mapa

Příjezdová nádraží v Cardiff

Cardiff Central
Mapa

Letiště příjezdu do Cardiff

Cardiff-Wales
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Cardiff
Hledání ubytování v Cardiff

Autobus Praha Cardiff

Většina autobusů mezi Praha a Cardiff je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusy mezi Praha a Cardiff obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Cardiff spojena s dodatečnými náklady.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Cardiff se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Cardiff pro váš termín cesty.

Autobusové společnosti Praha Cardiff

National Express
National Express
MegaBus
MegaBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Cardiff

Vlaky Praha Cardiff

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Cardiff, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Cardiff.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Cardiff existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlaky mezi Praha a Cardiff jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Cardiff závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Cardiff jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové společnosti z Praha do Cardiff

First Great Western
First Great Western
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Cardiff

Lety Praha Cardiff

Letecké společnosti Praha Cardiff

Smart Wings
Smart Wings
Easyjet
Easyjet
British Airways
British Airways
Wizzair
Wizzair
Ryanair
Ryanair
FlyBE
FlyBE
Vyhledávání letů Praha Cardiff
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu