Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta autobus, spolujízda do Český Krumlov
Český Krumlov
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta autobus, vlak, spolujízda do České Budějovice
České Budějovice
Cesta autobus, spolujízda do Český Krumlov
Český Krumlov
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Český Krumlov?

Plánujete cestu z Český Krumlov do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Český Krumlov, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Český Krumlov, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixBus, LEO Express, WestBus, Blablacar nebo ÖBB) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Český Krumlov, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Český Krumlov.

Pro cestu z Praha do Český Krumlov máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Český Krumlov

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Český Krumlov a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Český Krumlov

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Český Krumlov je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Praha Český Krumlov

Spolujízda mezi Praha a Český Krumlov je ideální, pokud chcete cestovat do Český Krumlov v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Český Krumlov.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Český Krumlov, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Český Krumlov

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Český Krumlov
Česká Republika
Vzdálenost
142 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Praha Český Krumlov
Hledání ubytování v Český Krumlov
Naplánujte si cestu z Praha do Český Krumlov jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Český Krumlov jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Český Krumlov, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixBus, LEO Express, WestBus, Blablacar nebo ÖBB, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Český Krumlov s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Český Krumlov

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Český Krumlov?
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Český Krumlov jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Český Krumlov (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Český Krumlov jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Český Krumlov, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Praha a Český Krumlov mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Český Krumlov překonávají vzdálenost 142 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Český Krumlov.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Český Krumlov?
Flexibilní Spolujízda z Praha do Český Krumlov je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Praha do Český Krumlov je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Český Krumlov je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Český Krumlov může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Praha Český Krumlov byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Český Krumlov?
Krajina Vlaky mezi Praha a Český Krumlov často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Komfort Vlaky mezi Praha a Český Krumlov obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Český Krumlov se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Český Krumlov mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Český Krumlov mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Český Krumlov?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Praha-Vrsovice
Mapa

Český Krumlov příjezdová autobusová nádraží

Český Krumlov (bus station)
Mapa
Český Krumlov (Špičák)
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Český Krumlov
Hledání ubytování v Český Krumlov

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Český Krumlov

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Český Krumlov a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Český Krumlov.

  • 1. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Praha a Český Krumlov se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Český Krumlov si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.
  • 2. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Praha a Český Krumlov. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Praha do Český Krumlov ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.
  • 3. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Praha do Český Krumlov, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Český Krumlov, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Autobus Praha Český Krumlov

Do autobusu Praha-Český Krumlov si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Český Krumlov se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Český Krumlov na Vivanoda.

Autobusy mezi Praha a Český Krumlov obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Český Krumlov se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Český Krumlov pro váš termín cesty.

Četnost odjezdů do Praha z Český Krumlov se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Český Krumlov, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Ceny jízdného za autobusy na trase Praha-Český Krumlov se mohou lišit v závislosti na společnosti, třídě rezervace, datu cesty a času odjezdu. Pomocí Vivanody budete moci před rezervací jedním kliknutím porovnat ceny mezi různými společnostmi a najít nejvýhodnější nabídku.

Autobusové společnosti Praha Český Krumlov

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
WestBus
WestBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Český Krumlov

Vlaky Praha Český Krumlov

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Český Krumlov alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové jízdenky z Praha do Český Krumlov lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Český Krumlov, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Český Krumlov, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Český Krumlov.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Český Krumlov závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Český Krumlov jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlaky mezi Praha a Český Krumlov jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové společnosti z Praha do Český Krumlov

ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Český Krumlov

Spolujízda Praha Český Krumlov

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Český Krumlov, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Český Krumlov závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Český Krumlov, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Český Krumlov závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Počet míst ve spolujízdě z Praha do Český Krumlov závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Časy odjezdů a příjezdů pro spolujízdu z Praha do Český Krumlov se liší v závislosti na řidiči a zvolené trase. Vivanoda vám nabízí možnosti vyhledávání, abyste zúžili nejvhodnější časy.

Platforma pro spolujízdu Praha Český Krumlov

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Český Krumlov

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu