Cestujte z Praha na Drážďany

Uspořádejte si výlet Praha na Drážďany v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Drážďany v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Drážďany
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Drážďany

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost118 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Praha na Drážďany ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Praha na Drážďany? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje vlaky, spolujízda a autobusy jít do Drážďany z Praha, ušetříte čas a peníze! Stačí zadat datum odjezdu Drážďany pak ať vás Vivanoda hledá. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a autobusy FlixBus, Deutsche Bahn, Hellö nebo Blablacar dosáhnout Drážďany,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Drážďany?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Dresden Neustadt (Sasko Německo)
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Drážďany tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Dresden Nachází se asi 0.3 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Drážďany (118 km)
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Praha-Drážďany IC/EC 27 vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Dresden Hbf při příjezdu (1.2 km z centra)

Všechny druhy dopravy Praha Drážďany

Na výlet Praha (Česká Republika) na Drážďany (Sasko, Německo) ve vzdálenosti 118 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Drážďany často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus nebo Hellö Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Dresden (0.3 km z Drážďany, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (na 1.5 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Drážďany,
Vlak Praha Drážďany je přímý.
Vlaky IC/EC 27 Deutsche Bahn to Drážďany opustit vlakové nádraží Prague hlavní nádraží na Praha, Příjezd naDrážďany bude na stanici Dresden Hbf Nachází se cca 1.2 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Drážďany,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)