Cestujte z Praha na Duisburg

Uspořádejte si výlet Praha na Duisburg v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Praha na Duisburg v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Duisburg
/
/
  • Získejte sazby
2
Praha
Dusseldorf
Duisburg
/
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Praha
Dortmund
Duisburg
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Duisburg

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost558 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Duisburg?

Nabízíme 3 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Duisburg, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Duisburgkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Duisburg na mapě i na trase Praha Duisburg a různé body korespondence (Stanice Duisburg Hbf, Autobusové nádraží Duisburg, Autobusové nádraží Duisburg, Letiště Prague Ruzyne, Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Duisburg

Všechny druhy dopravy Praha Duisburg

Na výlet Praha (Česká Republika) na Duisburg (Severní Porýní-Vestfálsko, Německo) ve vzdálenosti 558 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Praha Duisburg je přímý.
Vlaky CityNightLine Kopernikus Deutsche Bahn to Duisburg opustit vlakové nádraží Prague hlavní nádraží na Praha, Příjezd naDuisburg bude na stanici Duisburg Hbf Nachází se cca 0.6 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Duisburg,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Praha-Duisburg bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Praha-Dusseldorf a Dusseldorf-Duisburg,
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Düsseldorf (1.4 km z Dusseldorf, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Dusseldorf,Ja%(dist_unit)sile dorazil Dusseldorf, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Duisburg (Severní Porýní-Vestfálsko Německo).
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Duisburg od Praha, Můžete si vzít letPraha-Dusseldorf pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Dusseldorf (letiště Dusseldorf, Kód IATA: DUS) provozovaný společností Czech Airlines nebo Germanwings.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)