Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta spolujízda, vlak, autobus do Duisburg
Duisburg
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta autobus, spolujízda, lety, vlak do Dusseldorf
Dusseldorf
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Duisburg
Duisburg
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Dortmund
Dortmund
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Duisburg
Duisburg
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Duisburg?

Plánujete cestu z Duisburg do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Duisburg, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Duisburg, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, EuroBahn, HKX, FlixBus nebo ADAC PostBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Duisburg, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Duisburg.

Pro cestu z Praha do Duisburg máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Duisburg

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Duisburg a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Duisburg

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Duisburg je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Duisburg

Z Praha do Duisburg létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Duisburg v rekordním čase.

Spolujízda Praha Duisburg

Spolujízda mezi Praha a Duisburg je ideální, pokud chcete cestovat do Duisburg v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Duisburg.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Duisburg, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Duisburg

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Duisburg
Německo
Severní Porýní-Vestfálsko
Vzdálenost
558 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda, vlak a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Duisburg
Hledání ubytování v Duisburg
Naplánujte si cestu z Praha do Duisburg jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Duisburg jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Duisburg, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, EuroBahn, HKX, FlixBus nebo ADAC PostBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Duisburg s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Duisburg

Výhody a nevýhody letů z Praha do Duisburg?
Rychlost Let mezi Praha a Duisburg je nejrychlejší způsob, jak urazit 558 km mezi Praha a Duisburg.
Výběr leteckých společností Z Praha do Duisburg létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Praha do Duisburg mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Duisburg musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Duisburg mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Duisburg?
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Duisburg jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Duisburg (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Duisburg, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Duisburg jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Praha a Duisburg mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Duisburg překonávají vzdálenost 558 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Duisburg.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Duisburg?
Komfort Vlaky mezi Praha a Duisburg obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Krajina Vlaky mezi Praha a Duisburg často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Duisburg je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Duisburg mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Duisburg mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Duisburg?
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Duisburg je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Praha do Duisburg je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Duisburg je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Spolehlivost Při cestě do Praha Duisburg byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Duisburg může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Duisburg?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Duisburg příjezdová autobusová nádraží

Duisburg
Mapa
Duisburg
Mapa

Příjezdová nádraží v Duisburg

Duisburg Hbf
Mapa
Duisburg-Buchholz
Mapa
Duisburg-Großenbaum
Mapa
Duisburg Schlenk
Mapa
Duisburg-Rahm
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Duisburg
Hledání ubytování v Duisburg

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Duisburg

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Duisburg a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Duisburg.

  • 1. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Duisburg. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Duisburg.
  • 2. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Praha-Duisburg jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Duisburg spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Praha-Duisburg ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Duisburg.
  • 3. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Praha a Duisburg. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Praha do Duisburg ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.

Autobus Praha Duisburg

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Duisburg se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Duisburg pro váš termín cesty.

Většina autobusů mezi Praha a Duisburg je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Praha-Duisburg si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Duisburg spojena s dodatečnými náklady.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Duisburg se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Duisburg na Vivanoda.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Duisburg online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusové společnosti Praha Duisburg

FlixBus
FlixBus
ADAC PostBus
ADAC PostBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Duisburg

Vlaky Praha Duisburg

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Duisburg alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Duisburg závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Duisburg jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlaky mezi Praha a Duisburg jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Duisburg zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Duisburg, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Ve vlaku mezi Praha a Duisburg je možné si rezervovat zvláštní místo. V závislosti na společnosti může být tato služba zpoplatněna. Místa si můžete rezervovat online nebo u nádražní pokladny.

Vlakové společnosti z Praha do Duisburg

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
EuroBahn
EuroBahn
HKX
HKX
FlixTrain
FlixTrain
ÖBB
ÖBB
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Duisburg

Lety Praha Duisburg

Letecké společnosti Praha Duisburg

Czech Airlines
Czech Airlines
Germanwings
Germanwings
Vyhledávání letů Praha Duisburg

Spolujízda Praha Duisburg

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Duisburg závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Duisburg, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Duisburg závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Duisburg, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Duisburg kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Řidiče spolujízdy Praha Duisburg můžete kontaktovat před cestou prostřednictvím platformy pro spolujízdu, kde jste si jízdu rezervovali. Doporučujeme, abyste s řidičem před jízdou projednali podrobnosti o cestě, jako je místo vyzvednutí a jízdní řád.

Platforma pro spolujízdu Praha Duisburg

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Duisburg
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu