Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety, spolujízda, vlak, autobus do Dusseldorf
Dusseldorf
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta vlak, spolujízda do Wuppertal
Wuppertal
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Dusseldorf
Dusseldorf
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Kolín nad Rýnem
Kolín nad Rýnem
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Dusseldorf
Dusseldorf
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Dusseldorf?

Plánujete cestu z Dusseldorf do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Dusseldorf, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Dusseldorf, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (EuroBahn, Deutsche Bahn, HKX, Onebus nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Dusseldorf, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Dusseldorf.

Pro cestu z Praha do Dusseldorf máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Dusseldorf

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Dusseldorf a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Dusseldorf

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Dusseldorf je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Dusseldorf

Z Praha do Dusseldorf létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Dusseldorf v rekordním čase.

Spolujízda Praha Dusseldorf

Spolujízda mezi Praha a Dusseldorf je ideální, pokud chcete cestovat do Dusseldorf v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Dusseldorf.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Dusseldorf, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Dusseldorf

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Dusseldorf
Německo
Severní Porýní-Vestfálsko
Vzdálenost
553 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety, spolujízda, vlak a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Dusseldorf
Hledání ubytování v Dusseldorf
Naplánujte si cestu z Praha do Dusseldorf jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Dusseldorf jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Dusseldorf, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou EuroBahn, Deutsche Bahn, HKX, Onebus nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Dusseldorf s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Dusseldorf

Výhody a nevýhody letů z Praha do Dusseldorf?
Výběr leteckých společností Z Praha do Dusseldorf létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Praha a Dusseldorf je nejrychlejší způsob, jak urazit 553 km mezi Praha a Dusseldorf.
Ceny Letenky z Praha do Dusseldorf mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Dusseldorf musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Dusseldorf mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Dusseldorf?
Rychlost Vlaky z Praha do Dusseldorf jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Komfort Vlaky mezi Praha a Dusseldorf obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Dusseldorf je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Flexibilita Časy vlaků Praha Dusseldorf mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Dusseldorf mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Dusseldorf?
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Dusseldorf jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Dusseldorf (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Dusseldorf, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Dusseldorf jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Dusseldorf překonávají vzdálenost 553 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Dusseldorf.
Komfort Autobusy mezi Praha a Dusseldorf mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Dusseldorf?
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Dusseldorf je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Dusseldorf je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Praha do Dusseldorf je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Praha Dusseldorf byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Dusseldorf může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Dusseldorf?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Dusseldorf příjezdová autobusová nádraží

Düsseldorf
Mapa
Düsseldorf
Mapa

Příjezdová nádraží v Dusseldorf

Düsseldorf Hbf
Mapa
Düsseldorf-Bilk
Mapa
Düsseldorf Völklinger Str
Mapa
Düsseldorf-Flingern
Mapa
Düsseldorf-Friedrichstadt
Mapa
Düsseldorf-Gerresheim
Mapa
Düsseldorf-Hamm
Mapa
Düsseldorf Flughafen
Mapa
Düsseldorf Wehrhahn
Mapa
Düsseldorf Zoo
Mapa
Düsseldorf-Benrath
Mapa
Düsseldorf-Derendorf
Mapa
Düsseldorf-Reisholz
Mapa
Düsseldorf-Unterrath
Mapa
Düsseldorf Flughafen Terminal
Mapa
Düsseldorf Volksgarten
Mapa
Düsseldorf-Eller Süd
Mapa
Düsseldorf-Garath
Mapa
Düsseldorf-Hellerhof
Mapa
Düsseldorf-Oberbilk
Mapa
Düsseldorf-Rath
Mapa
Düsseldorf-Rath Mitte
Mapa
None
None

Letiště příjezdu do Dusseldorf

Dusseldorf
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Dusseldorf
Hledání ubytování v Dusseldorf

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Dusseldorf

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Dusseldorf a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Dusseldorf.

  • 1. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Dusseldorf. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Dusseldorf.
  • 2. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Praha-Dusseldorf jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Dusseldorf spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Praha-Dusseldorf ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Dusseldorf.
  • 3. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Praha a Dusseldorf. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Praha do Dusseldorf ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.

Autobus Praha Dusseldorf

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Dusseldorf se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Dusseldorf na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Dusseldorf se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Dusseldorf pro váš termín cesty.

Autobusy mezi Praha a Dusseldorf obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Četnost odjezdů do Praha z Dusseldorf se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Dusseldorf, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Dusseldorf spojena s dodatečnými náklady.

Do autobusu Praha-Dusseldorf si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Praha Dusseldorf

Onebus
Onebus
FlixBus
FlixBus
ADAC PostBus
ADAC PostBus
Bohr
Bohr
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Dusseldorf

Vlaky Praha Dusseldorf

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Dusseldorf zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Dusseldorf závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Dusseldorf jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Dusseldorf, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Dusseldorf.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Dusseldorf, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Dusseldorf alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlaky mezi Praha a Dusseldorf jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové společnosti z Praha do Dusseldorf

EuroBahn
EuroBahn
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
HKX
HKX
FlixTrain
FlixTrain
ÖBB
ÖBB
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Dusseldorf

Lety Praha Dusseldorf

Letecké společnosti Praha Dusseldorf

Czech Airlines
Czech Airlines
Germanwings
Germanwings
Vyhledávání letů Praha Dusseldorf

Spolujízda Praha Dusseldorf

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Dusseldorf závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Dusseldorf závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Dusseldorf, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Dusseldorf. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Dusseldorf kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Praha Dusseldorf

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Dusseldorf
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu