Doporučená trasa
Praha
Cesta spolujízda, lety, vlak, autobus do Hamburg
Hamburg
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Freiburg
Freiburg
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Přímá cesta autobus, spolujízda, vlak do Freiburg
Freiburg
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Freiburg?

Plánujete cestu z Freiburg do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Freiburg, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Freiburg, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, FlixTrain, FlixBus, Czech Airlines nebo Germanwings) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Freiburg, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Freiburg.

Pro cestu z Praha do Freiburg máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Freiburg

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Freiburg a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Freiburg

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Freiburg je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Freiburg

Z Praha do Freiburg létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Freiburg v rekordním čase.

Spolujízda Praha Freiburg

Spolujízda mezi Praha a Freiburg je ideální, pokud chcete cestovat do Freiburg v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Freiburg.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Freiburg, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Freiburg

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Freiburg
Německo
Dolní Sasko
Vzdálenost
544 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus, spolujízda a vlak
Vyhledávání jízdenek Praha Freiburg
Hledání ubytování v Freiburg
Naplánujte si cestu z Praha do Freiburg jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Freiburg jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Freiburg, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, FlixTrain, FlixBus, Czech Airlines nebo Germanwings, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Freiburg s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Freiburg

Výhody a nevýhody letů z Praha do Freiburg?
Rychlost Let mezi Praha a Freiburg je nejrychlejší způsob, jak urazit 544 km mezi Praha a Freiburg.
Výběr leteckých společností Z Praha do Freiburg létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Freiburg musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Praha do Freiburg mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Freiburg mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Freiburg?
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Freiburg se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Rychlost Vlaky z Praha do Freiburg jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Krajina Vlaky mezi Praha a Freiburg často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Freiburg mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Freiburg mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Freiburg?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Freiburg, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Freiburg jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Freiburg (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Freiburg jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Praha a Freiburg mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Freiburg překonávají vzdálenost 544 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Freiburg.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Freiburg?
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Freiburg je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Freiburg je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Praha do Freiburg je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Praha Freiburg byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Freiburg může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Freiburg?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Freiburg příjezdová autobusová nádraží

Freiburg, Hauptbahnhof
Mapa

Příjezdová nádraží v Freiburg

Freiburg (Breisgau) Hbf
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Freiburg
Hledání ubytování v Freiburg

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Freiburg

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Freiburg a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Freiburg.

  • 1. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Praha do Freiburg, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Freiburg, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 2. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Praha do Freiburg, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Freiburg a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 3. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Praha a Freiburg se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Freiburg si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.

Autobus Praha Freiburg

Četnost odjezdů do Praha z Freiburg se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Freiburg, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Praha a Freiburg je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Freiburg se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Freiburg na Vivanoda.

Do autobusu Praha-Freiburg si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Freiburg se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Freiburg pro váš termín cesty.

Studenti, senioři a děti mohou u některých autobusových dopravců získat slevy na autobusové jízdenky z Praha do Freiburg. Doporučujeme vám, abyste si to ověřili při vyhledávání jízdenky na Vivanoda a nezapomněli uvést svůj věk. Poté se vám zobrazí ceny jízdného, které se vztahují na vaši věkovou skupinu.

Autobusové společnosti Praha Freiburg

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Freiburg

Vlaky Praha Freiburg

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Freiburg existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Freiburg alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Freiburg, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Freiburg.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Freiburg závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Freiburg jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Freiburg, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Ve vlaku mezi Praha a Freiburg je možné si rezervovat zvláštní místo. V závislosti na společnosti může být tato služba zpoplatněna. Místa si můžete rezervovat online nebo u nádražní pokladny.

Vlakové společnosti z Praha do Freiburg

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
FlixTrain
FlixTrain
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Freiburg

Lety Praha Freiburg

Letecké společnosti Praha Freiburg

Czech Airlines
Czech Airlines
Germanwings
Germanwings
Vyhledávání letů Praha Freiburg

Spolujízda Praha Freiburg

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Freiburg závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Freiburg, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Freiburg závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Freiburg, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Počet míst ve spolujízdě z Praha do Freiburg závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Freiburg. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Freiburg kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Platforma pro spolujízdu Praha Freiburg

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Freiburg
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu