Cestujte z Praha na Freiburg

Uspořádejte si výlet Praha na Freiburg v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Praha na Freiburg v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Freiburg
/
/
  • Získejte sazby
2
Praha
Hamburg
Freiburg
/
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Freiburg

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost544 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Freiburg?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Freiburg, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Freiburgkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Freiburg na mapě i na trase Praha Freiburg a různé body korespondence (Stanice Freiburg (Breisgau) Hbf, Autobusové nádraží Freiburg, Hauptbahnhof, Letiště Prague Ruzyne, Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), Stanice Prague hlavní nádraží , ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Freiburg

Všechny druhy dopravy Praha Freiburg

Na výlet Praha (Česká Republika) na Freiburg (Dolní Sasko, Německo) ve vzdálenosti 544 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Praha Freiburg je přímý.
Vlaky CityNightLine Canopus Deutsche Bahn to Freiburg opustit vlakové nádraží Prague hlavní nádraží na Praha, Příjezd naFreiburg bude na stanici Freiburg (Breisgau) Hbf Nachází se cca 657 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Freiburg,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Praha-Freiburg bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Praha-Hamburg a Hamburg-Freiburg,
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (1.4 km z Hamburg, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Hamburg,Ja%(dist_unit)sile dorazil Hamburg, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Freiburg (Dolní Sasko Německo).
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Freiburg od Praha, Můžete si vzít letPraha-Hamburg pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Hamburg (letiště Fuhlsbuettel, Kód IATA: HAM) provozovaný společností Czech Airlines nebo Germanwings.

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Freiburg?

Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Praha-Freiburg CityNightLine Canopus vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Freiburg (Breisgau) Hbf při příjezdu (657 km z centra)
FlixTrain provozuje linku z Hamburg na Freiburg odjíždějící vlakem Hamburg Hbf se dostanete na vlakové nádraží Freiburg (Breisgau) Hbf (Dolní Sasko Německo)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Hamburg Německo) a mezi městem Hamburg (autobusová zastávka Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 1.4 km od centra) a města Freiburg tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Freiburg, Hauptbahnhof Nachází se asi 657 km od centra.
Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Hamburg (příjezd na letiště Fuhlsbuettel HAM)
Germanwings zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Hamburg (sloužící letišti Fuhlsbuettel HAM)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Freiburg (545 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)