Praha
Přímá cesta spolujízda, autobus, vlak, lety do Hamburg
Hamburg
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Hamburg?

Plánujete cestu z Hamburg do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Hamburg, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Hamburg, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, FlixBus, Hellö, ADAC PostBus nebo Emerald Airways) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Hamburg, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Hamburg.

Pro cestu z Praha do Hamburg máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Hamburg

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Hamburg a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Hamburg

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Hamburg je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Hamburg

Z Praha do Hamburg létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Hamburg v rekordním čase.

Spolujízda Praha Hamburg

Spolujízda mezi Praha a Hamburg je ideální, pokud chcete cestovat do Hamburg v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Hamburg.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Hamburg, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Hamburg

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Hamburg
Německo
Hamburg
Vzdálenost
491 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda, autobus, vlak a lety
Vyhledávání jízdenek Praha Hamburg
Hledání ubytování v Hamburg
Naplánujte si cestu z Praha do Hamburg jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Hamburg jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Hamburg, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, FlixBus, Hellö, ADAC PostBus nebo Emerald Airways, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Hamburg s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Hamburg

Výhody a nevýhody letů z Praha do Hamburg?
Rychlost Let mezi Praha a Hamburg je nejrychlejší způsob, jak urazit 491 km mezi Praha a Hamburg.
Výběr leteckých společností Z Praha do Hamburg létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Hamburg musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Praha do Hamburg mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Hamburg mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Hamburg?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Hamburg je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Komfort Vlaky mezi Praha a Hamburg obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Hamburg se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Hamburg mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Hamburg mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Hamburg?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Hamburg, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Hamburg jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Hamburg (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Hamburg jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Praha a Hamburg mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Hamburg překonávají vzdálenost 491 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Hamburg.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Hamburg?
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Hamburg je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Hamburg je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Praha do Hamburg je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Praha Hamburg byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Hamburg může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Hamburg?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Hamburg příjezdová autobusová nádraží

Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
Mapa

Příjezdová nádraží v Hamburg

Hamburg Hbf
Mapa
Hamburg Dammtor
Mapa
Hamburg-Altona
Mapa
Hamburg-Harburg
Mapa

Letiště příjezdu do Hamburg

Fuhlsbuettel
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Hamburg
Hledání ubytování v Hamburg

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Hamburg

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Hamburg a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Hamburg.

  • 1. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Hamburg. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Hamburg.
  • 2. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Praha-Hamburg jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Hamburg spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Praha-Hamburg ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Hamburg.
  • 3. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Praha a Hamburg. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Praha do Hamburg ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.

Autobus Praha Hamburg

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Hamburg se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Hamburg na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Hamburg se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Hamburg pro váš termín cesty.

Do autobusu Praha-Hamburg si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Četnost odjezdů do Praha z Hamburg se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Hamburg, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Praha a Hamburg je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové jízdenky Praha-Hamburg jsou často levnější, pokud si je koupíte předem, zejména pokud si je rezervujete několik týdnů předem. Někteří autobusoví dopravci však nabízejí i last minute nabídky, aby obsadili zbývající místa.

Autobusové společnosti Praha Hamburg

FlixBus
FlixBus
Hellö
Hellö
ADAC PostBus
ADAC PostBus
Berlin Shuttle
Berlin Shuttle
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Hamburg

Vlaky Praha Hamburg

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Hamburg, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Hamburg závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Hamburg jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Praha do Hamburg lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Hamburg, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Hamburg.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Hamburg alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Hamburg zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové společnosti z Praha do Hamburg

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Hamburg

Lety Praha Hamburg

Letecké společnosti Praha Hamburg

Emerald Airways
Emerald Airways
Germanwings
Germanwings
Czech Airlines
Czech Airlines
Air Berlin
Air Berlin
Vyhledávání letů Praha Hamburg

Spolujízda Praha Hamburg

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Hamburg závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Hamburg závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Hamburg, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Hamburg. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Počet míst ve spolujízdě z Praha do Hamburg závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Domácí zvířata jsou ve společných vozech mezi Praha a Hamburg povolena v závislosti na preferencích řidiče. Je důležité se před rezervací informovat u řidiče.

Platforma pro spolujízdu Praha Hamburg

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Hamburg
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu