Cestujte z Praha na Hamburg

Uspořádejte si výlet Praha na Hamburg v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Hamburg v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Hamburg
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Hamburg

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost491 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Praha na Hamburg ?

Plánujete výlet Praha na Hamburg a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Praha Hamburg? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Hamburg, Stačí zadat datum odjezdu Hamburg pak ať vás Vivanoda hledá. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Praha - Hamburg nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy FlixBus, ADAC PostBus, Berlin Shuttle, Blablacar, Germanwings, Deutsche Bahn, Czech Airlines nebo Hellö dosáhnout Hamburg,

Všechny druhy dopravy Praha Hamburg

Na výlet Praha (Česká Republika) na Hamburg (Hamburg, Německo) ve vzdálenosti 491 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Hamburg často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (1.4 km z Hamburg, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Hamburg,
Přímý let Praha > Hamburg bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Hamburg (letiště Fuhlsbuettel, Kód IATA: HAM) provozovaný společností Czech Airlines nebo Germanwings.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Hamburg,
Vlak Praha Hamburg je přímý.
Vlaky CityNightLine Orion nebo IC/EC 27 Deutsche Bahn to Hamburg opustit vlakové nádraží Prague hlavní nádraží na Praha, Příjezd naHamburg bude na stanici Hamburg Hbf Nachází se cca 1 km min.

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Hamburg?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Hamburg (492 km)
Letecké společnosti
Air Berlin udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Berlín (příjezd na letiště Tegel TXL)
Emerald Airways zajišťuje rotaci z letiště Dresden Nachází se na severovýchodě města Drážďany, Německo) Hamburg (sloužící letišti Fuhlsbuettel HAM)
Germanwings provozuje let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Hamburg (příjezd na letiště Fuhlsbuettel HAM)
Czech Airlines poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Hamburg (sloužící letišti Fuhlsbuettel HAM)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Hamburg Německo)
Berlin Shuttle je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Berlín (autobusová zastávka Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 9.3 km od centra) a města Hamburg tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 1.4 km od centra.
Hellö Bus Company rotuje od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Dresden (Sasko Německo)
Síť ADAC PostBus zahrnuje sběrnicovou linku mezi městem Berlín (autobusová zastávka Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 9.3 km od centra) a města Hamburg tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Hamburg - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 1.4 km od centra.
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Praha-Hamburg CityNightLine Orion vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Hamburg Hbf při příjezdu (1 km z centra)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)