Cestujte z Praha na Heidelberg

Uspořádejte si výlet Praha na Heidelberg v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Heidelberg v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Heidelberg
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Heidelberg

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost419 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Praha na Heidelberg ?

Vybrali jste si Heidelberg jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Praha a jak najít to nejlepší Praha na Heidelberg přepravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Vyplňte datum cesty do Heidelberg a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy FlixBus, Blablacar, Deutsche Bahn, Public Express, FlixTrain, ÖBB, Hahn Express nebo SBB CFF FFS dosáhnout Heidelberg,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Heidelberg?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Heidelberg, Hauptbahnhof (Bádensko-Württembersko Německo)
DeinBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Mannheim (autobusová zastávka Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 0.8 km od centra) a města Heidelberg tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Heidelberg, Hauptbahnhof Nachází se asi 0.5 km od centra.
Hahn Express Bus Company rotuje od autobusového nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mannheim a to Heidelberg, Hauptbahnhof (Bádensko-Württembersko Německo)
Síť Public Express zahrnuje sběrnicovou linku mezi městem Mannheim (autobusová zastávka Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 0.8 km od centra) a města Heidelberg tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Heidelberg, Hauptbahnhof Nachází se asi 0.5 km od centra.
Provozovatel autobusů IC Bus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Heidelberg, Hauptbahnhof (Bádensko-Württembersko Německo)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Heidelberg (420 km)
Železniční společnosti
SBB CFF FFS nabízí linku Mannheim-Heidelberg InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Heidelberg Hbf při příjezdu (0.4 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Praha na Heidelberg odjíždějící vlakem CityNightLine Canopus Prague hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Heidelberg Hbf (Bádensko-Württembersko Německo)
ÖBB spojuje kolejnice Mannheim-Heidelberg InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Heidelberg Hbf při příjezdu (0.4 km z centra)
FlixTrain nabízí linku z Frankfurt nad Mohanem na Heidelberg odjíždějící vlakem Frankfurt (Main) West se dostanete na vlakové nádraží Heidelberg Hbf (Bádensko-Württembersko Německo)
Letecké společnosti
Lufthansa udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Frankfurt nad Mohanem (příjezd na letiště Frankfurt International FRA)
Czech Airlines zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Frankfurt nad Mohanem (sloužící letišti Frankfurt International FRA)

Všechny druhy dopravy Praha Heidelberg

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

vlak Praha na Heidelberg

Existuje přímý vlak určený pro Heidelberg z Praha?

Ano, je možné odejít Praha na Heidelberg vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Buďte opatrní, protože to může záviset na datu vaší cesty Heidelberg a může být méně přímých vlaků z Praha v určitých dnech. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Praha-Heidelberg vlaková jízdenka na Vivanodě.

Praha Heidelberg vlakové společnosti

Železniční společnost, která provozuje tuto cestu, je Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Praha Heidelberg

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Praha

  • Prague hlavní nádraží

Příjezd vlakových stanic v Heidelberg

  • Heidelberg Hbf

Meziměstský vlak Praha Heidelberg

Železniční stanice je čtrnáct Praha a Heidelberg jsou obsluhovány meziměstskými vlaky, které jsou rychlejší než regionální vlaky.

Vysokorychlostní vlak Praha Heidelberg

Tento typ vlaků je nejtučnějším způsobem cestování vlakem mezi nimi Praha a Heidelberg s rychlostním rozsahem od 200 km / h do 350 km / h.

Noční vlak Praha Heidelberg

Místo příjezdu Heidelberg v noci a zaplatit hotelový pokoj, raději odjezd Praha ve večerních hodinách s pohodlím spacího vlaku vybaveného lůžky.

Praha na Heidelberg autobus

Hledáte autobus z Praha na Heidelberg? Na této trase je skutečně přímá autobusová linka.

Stále můžete mít pochybnosti Heidelberg autobusem. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Heidelberg,

  • Praha Heidelberg jízdenky se prodávají za bezkonkurenční ceny, je nepravděpodobné, že najdete lepší nabídky u ostatních druhů dopravy: železniční nebo spolujízdná nabídka.
  • Pokud doba trvání cesty mezi Praha a Heidelberg a jeho 419 km Trochu si dělá starosti, pak si vyber noční autobus Praha Heidelberg což vám ušetří přenocování v a Heidelberghotel. Pak budete moci objevitHeidelberg brzy ráno.
  • Trenéři provozující Praha Heidelberg linka je většinou vybavena klimatizačním systémem, který vám umožní cestovat v dobrých podmínkách v horkých obdobích.

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Praha a Heidelberg?

FlixBus a IC Bus jsou autobusové společnosti provozující autobusovou linku Praha Heidelberg s přímou službou.

FlixBus Praha HeidelbergIC Bus Praha Heidelberg

Autobusové zastávky v Praha

Doporučujeme, abyste dorazili na Praha autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Název cíle “Heidelberg'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Před nástupem na palubu ukažte jízdenku řidiči, odložte zavazadla do nákladového prostoru a posaďte se na své sedadlo.

  • Prague Main Railway Station
  • UAN Florenc Praha (Prague)

Příjezd autobusových nádraží v Heidelberg

Až dorazíte Heidelberg, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

  • Heidelberg, Hauptbahnhof

Carpool od Praha na Heidelberg

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Praha-Heidelberg cesty autem s ostatními. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. Takže máte více šancí najít Praha-Heidelberg jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Toto je spíš řešení na poslední chvíli Heidelberg,

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)