Cestujte z Praha na Innsbruck

Uspořádejte si výlet Praha na Innsbruck v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Praha na Innsbruck v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Innsbruck
/
  • Získejte sazby
2
Praha
Mnichov
Innsbruck
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Innsbruck

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost385 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Praha na Innsbruck ?

Innsbruck je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Praha na Innsbruck dopravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety, vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Innsbruck z Praha Jednoduše zadejte své datum cesty do Innsbruck a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Chcete-li dosáhnout cíle z Praha, budete cestovat s FlixBus, Blablacar, Hellö, LEO Express, ÖBB, DeinBus, Deutsche Bahn nebo Czech Airlines do autobusy, spolujízda, vlaky nebo lety,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Innsbruck?

Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Munich central bus station (Bavorsko Německo) a mezi městem Mnichov (autobusová zastávka München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 0.4 km od centra) a města Innsbruck tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Innsbruck Nachází se asi 0.3 km od centra.
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mnichov a to Innsbruck (Tyrol Rakousko)
DeinBus Bus Company rotuje mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Mnichov tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 0.4 km od centra.
Síť LEO Express zahrnuje sběrnicovou linku od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Munich central bus station (Bavorsko Německo)
Provozovatel autobusů IC Bus zajišťuje autobusovou dopravu mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Mnichov tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 0.4 km od centra.
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Mnichov-Innsbruck IC 89 vlak z vlakového nádraží München Hbf (1.6 km z centra města) a slouží vlakové stanici Innsbruck při příjezdu (1 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Mnichov na Innsbruck odjíždějící vlakem Regional-Express (REX) München Hbf se dostanete na vlakové nádraží Innsbruck (Tyrol Rakousko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Innsbruck (386 km)
Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Mnichov (příjezd na letiště Franz Josef Strauss MUC)

Všechny druhy dopravy Praha Innsbruck

Na výlet Praha (Česká Republika) na Innsbruck (Tyrol, Rakousko) ve vzdálenosti 385 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Innsbruck,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Praha-Innsbruck bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Praha-Mnichov a Mnichov-Innsbruck,
Nalodíte se na autobus FlixBus, DeinBus, LEO Express nebo IC Bus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (0.4 km z Mnichov, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (na 1.5 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Mnichov,Ja%(dist_unit)sile dorazil Mnichov, vezměte další autobus Hellö nebo FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Innsbruck (Tyrol Rakousko).
Není možné jít přímo z Praha na Innsbruckbez změny. Můžete si vzít vlakMnichov-Innsbruck a použití autobus do cíle.
Vlaky ICE, Regional-Express (REX) nebo IC 89 Deutsche Bahn nebo ÖBB to Innsbruck opustit vlakové nádraží München Hbf na Mnichov, Příjezd naInnsbruck bude na stanici Innsbruck Nachází se cca 1 km min.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Innsbruck od Praha, Můžete si vzít letPraha-Mnichov pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Mnichov (letiště Franz Josef Strauss, Kód IATA: MUC) provozovaný společností Czech Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)