Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta vlak, lety, autobus do Kodaň
Kodaň
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Berlín
Berlín
Cesta lety, autobus, vlak do Kodaň
Kodaň
Viz ceny
Praha
Cesta spolujízda, vlak, autobus do Hamburk
Hamburk
Cesta vlak, autobus do Kodaň
Kodaň
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Kodaň?

Plánujete cestu z Kodaň do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Kodaň, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Kodaň, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Danske StatsBaner (DSB), Deutsche Bahn, Eurolines, FlixBus nebo Hellö) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Kodaň, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Kodaň.

Pro cestu z Praha do Kodaň máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Kodaň

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Kodaň a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Kodaň

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Kodaň je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Kodaň

Z Praha do Kodaň létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Kodaň v rekordním čase.

Spolujízda Praha Kodaň

Spolujízda mezi Praha a Kodaň je ideální, pokud chcete cestovat do Kodaň v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Kodaň.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Kodaň, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Kodaň

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Kodaň
Dánsko
Vzdálenost
634 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, lety a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Kodaň
Hledání ubytování v Kodaň
Naplánujte si cestu z Praha do Kodaň jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Kodaň jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Kodaň, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Danske StatsBaner (DSB), Deutsche Bahn, Eurolines, FlixBus nebo Hellö, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Kodaň s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Kodaň

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Kodaň?
Komfort Vlaky mezi Praha a Kodaň obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Rychlost Vlaky z Praha do Kodaň jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Kodaň se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Flexibilita Časy vlaků Praha Kodaň mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Kodaň mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Kodaň?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Kodaň, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Kodaň jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Kodaň (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Kodaň jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Kodaň překonávají vzdálenost 634 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Kodaň.
Komfort Autobusy mezi Praha a Kodaň mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Kodaň?
Výběr leteckých společností Z Praha do Kodaň létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Praha a Kodaň je nejrychlejší způsob, jak urazit 634 km mezi Praha a Kodaň.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Kodaň musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Praha do Kodaň mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Kodaň mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Kodaň?
Flexibilní Spolujízda z Praha do Kodaň je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Praha do Kodaň je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Kodaň je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Kodaň může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Praha Kodaň byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Kodaň?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Praha Dejvická
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Kodaň příjezdová autobusová nádraží

Kobenhavn
Mapa
Köbenhavns Lufthavn
Mapa
Köbenhavn Ingerslevsgade
Mapa

Příjezdová nádraží v Kodaň

København H
Mapa
Valby St.
Mapa
Copenhagen
Mapa
Österport
Mapa
Nørreport St.
Mapa
Ny Ellebjerg St.
Mapa
Københavns Lufthavn Kastrup
Mapa

Letiště příjezdu do Kodaň

Copenhagen
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Kodaň
Hledání ubytování v Kodaň

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Kodaň

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Kodaň a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Kodaň.

  • 1. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Praha-Kodaň jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Kodaň spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Praha-Kodaň ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Kodaň.
  • 2. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Praha-Kodaň jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Kodaň mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 3. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Praha do Kodaň, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Kodaň, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Autobus Praha Kodaň

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Kodaň se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Kodaň na Vivanoda.

Autobusy mezi Praha a Kodaň obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi Praha a Kodaň je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Praha-Kodaň si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Kodaň se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Kodaň pro váš termín cesty.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Kodaň spojena s dodatečnými náklady.

Autobusové společnosti Praha Kodaň

Eurolines
Eurolines
FlixBus
FlixBus
Hellö
Hellö
IC Bus
IC Bus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Kodaň

Vlaky Praha Kodaň

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Kodaň zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Kodaň, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Kodaň.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Kodaň, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Kodaň závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Kodaň jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Kodaň existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Kodaň alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Praha do Kodaň

Danske StatsBaner (DSB)
Danske StatsBaner (DSB)
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Kodaň

Lety Praha Kodaň

Letecké společnosti Praha Kodaň

SAS - Scandinavian Airlines
SAS - Scandinavian Airlines
Easyjet
Easyjet
Czech Airlines
Czech Airlines
Germanwings
Germanwings
Air Berlin
Air Berlin
Cimber Air
Cimber Air
Norwegian Air Shuttle
Norwegian Air Shuttle
Lufthansa
Lufthansa
Vyhledávání letů Praha Kodaň

Spolujízda Praha Kodaň

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Kodaň závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Kodaň závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Kodaň, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z Praha do Kodaň závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Kodaň kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Kodaň, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Platforma pro spolujízdu Praha Kodaň

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Kodaň

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu