Cestujte z Praha na Kolín

Uspořádejte si výlet Praha na Kolín v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Kolín v vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Kolín
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Praha Kolín

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost56 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Kolín?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Praha Kolín, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Kolínkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Praha a Kolín na mapě i na trase Praha Kolín a různé body korespondence (Autobusové nádraží Kolín, Stanice Kolín, Autobusové nádraží Prague Main Railway Station, Stanice Praha-Libeň, Stanice Praha hl. n.) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Kolín

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Kolín?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Kolín ( Česká Republika)
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Praha-Kolín vlak z vlakového nádraží Praha hl. n. (1.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Kolín při příjezdu (1 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Kolín (57 km)

Všechny druhy dopravy Praha Kolín

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Carpool od Praha na Kolín

V posledních letech se praxe carsharingu značně rozšířila, takže možná budete mít šanci najít Praha-Kolín jízda. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

Důležitým rozdílem mezi carsharingem a ostatními druhy dopravy je to, že nemá naplánovaný jízdní řád. To znamená, že při hledání Praha-Kolín jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). To je zajímavé pro cestování na poslední chvíli Kolín,

vlak Praha na Kolín

Existuje přímý vlak určený pro Kolín z Praha?

Města města Kolín a Praha jsou spojeny s přímým vlakovým spojením. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li najít nejlevnější Praha-Kolín vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Praha Kolín železniční společnosti

Pro tuto cestu existuje pouze jedna železniční společnost: LEO Express.
LEO Express Praha Kolín

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Praha

 • Praha hl. n.

Železniční stanice v Kolín

 • Kolín

Meziměstský vlak Praha Kolín

Železniční stanice je čtrnáct Praha a Kolín jsou obsluhovány meziměstskými vlaky, které jsou rychlejší než regionální vlaky.

Praha na Kolín autobus

Hledáte autobus z Praha na Kolín? Na této trase je skutečně přímá autobusová linka.

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Praha a Kolín a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Chcete-li povzbudit, abyste se autobusem Kolín, zde jsou některé argumenty, které vás přesvědčí.

 • Přítomnost elektrických zásuvek na sedadle a portů USB vám umožní nabíjet chytrý telefon a notebook. Budete moci strávit veškerý svůj časPraha na Kolín sledujete dobrý film, posloucháte hudbu a proč to ani nefunguje!
 • Ve většině trenérů je cestujícím k dispozici připojení Wi-Fi, což je pro a 56 km výlet.
 • Jste řízeni Kolín profesionálními a zkušenými řidiči, které vzbuzují důvěru a bezpečnost!

Autobusové společnosti na internetu Praha Kolín výlet

Chcete-li se dostat Kolín autobusem od Praha, máte pouze autobusovou společnost FlixBus, která slouží těmto dvěma městům.

FlixBus Praha Kolín

Odlet autobusové stanice v Praha

V závislosti na společnosti se požaduje, aby byla přítomna na autobusové zastávce v Praha 15 až 30 minut před vyznačeným časem odjezdu. Název cíle “Kolín'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Nakonec si nechte zkontrolovat jízdenku u řidiče TRENITALIE a nastoupit na palubu poté, co máte v zavazadlovém prostoru zavazadla.

 • Prague Main Railway Station

Příjezd autobusových nádraží v Kolín

Až dorazíte Kolín, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

 • Kolín

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)