Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety, vlak, autobus, spolujízda do Kolín nad Rýnem
Kolín nad Rýnem
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta lety, spolujízda, autobus, vlak do Frankfurt nad Mohanem
Frankfurt nad Mohanem
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Kolín nad Rýnem
Kolín nad Rýnem
Viz ceny
Praha
Cesta spolujízda, autobus, vlak do Dusseldorf
Dusseldorf
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Kolín nad Rýnem
Kolín nad Rýnem
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Kolín nad Rýnem?

Plánujete cestu z Kolín nad Rýnem do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Kolín nad Rýnem, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Kolín nad Rýnem, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, HKX, FlixTrain, FlixBus nebo ADAC PostBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Kolín nad Rýnem, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Kolín nad Rýnem.

Pro cestu z Praha do Kolín nad Rýnem máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Kolín nad Rýnem

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Kolín nad Rýnem a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Kolín nad Rýnem

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Kolín nad Rýnem je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Kolín nad Rýnem

Z Praha do Kolín nad Rýnem létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Kolín nad Rýnem v rekordním čase.

Spolujízda Praha Kolín nad Rýnem

Spolujízda mezi Praha a Kolín nad Rýnem je ideální, pokud chcete cestovat do Kolín nad Rýnem v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Kolín nad Rýnem.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Kolín nad Rýnem, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Kolín nad Rýnem

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Kolín nad Rýnem
Německo
Severní Porýní-Vestfálsko
Vzdálenost
536 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety, vlak, autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Praha Kolín nad Rýnem
Hledání ubytování v Kolín nad Rýnem
Naplánujte si cestu z Praha do Kolín nad Rýnem jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Kolín nad Rýnem jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Kolín nad Rýnem, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, HKX, FlixTrain, FlixBus nebo ADAC PostBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Kolín nad Rýnem s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Kolín nad Rýnem

Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Kolín nad Rýnem?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Praha do Kolín nad Rýnem na životní prostředí.
Úsporné Spolujízda z Praha do Kolín nad Rýnem je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Kolín nad Rýnem je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Komfort Po celou dobu cesty z Praha do Kolín nad Rýnem musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Kolín nad Rýnem může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Kolín nad Rýnem?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Kolín nad Rýnem, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Kolín nad Rýnem jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Kolín nad Rýnem (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Kolín nad Rýnem jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Kolín nad Rýnem překonávají vzdálenost 536 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Kolín nad Rýnem.
Komfort Autobusy mezi Praha a Kolín nad Rýnem mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Kolín nad Rýnem?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Kolín nad Rýnem je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Rychlost Vlaky z Praha do Kolín nad Rýnem jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Kolín nad Rýnem se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Flexibilita Časy vlaků Praha Kolín nad Rýnem mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Kolín nad Rýnem mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Kolín nad Rýnem?
Výběr leteckých společností Z Praha do Kolín nad Rýnem létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Praha a Kolín nad Rýnem je nejrychlejší způsob, jak urazit 536 km mezi Praha a Kolín nad Rýnem.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Kolín nad Rýnem musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Praha do Kolín nad Rýnem mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Kolín nad Rýnem mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Kolín nad Rýnem?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Kolín nad Rýnem příjezdová autobusová nádraží

Koln
Mapa
Köln-Deutz
Mapa
Cologne South Airport
Mapa
Köln/Bonn Flughafen
Mapa

Příjezdová nádraží v Kolín nad Rýnem

Köln Hbf
Mapa
Köln Messe/Deutz
Mapa
Köln-Ehrenfeld
Mapa
Köln-Mülheim
Mapa
Köln Süd
Mapa
Köln/Bonn Flughafen
Mapa
Köln Geldernstr/Parkgürtel
Mapa
Köln-Chorweiler
Mapa
Köln-Chorweiler Nord
Mapa
Köln-Dellbrück
Mapa
Köln Hansaring
Mapa
Köln-Longerich
Mapa
Köln Volkhovener Weg
Mapa
Köln-Blumenberg
Mapa
Köln-Buchforst
Mapa
Köln-Holweide
Mapa
Köln-Nippes
Mapa
Köln-Stammheim
Mapa
Köln-Worringen
Mapa
Köln West
Mapa
None
None

Letiště příjezdu do Kolín nad Rýnem

Cologne Bonn
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Kolín nad Rýnem
Hledání ubytování v Kolín nad Rýnem

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Kolín nad Rýnem

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Kolín nad Rýnem a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Kolín nad Rýnem.

  • 1. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Praha-Kolín nad Rýnem jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Kolín nad Rýnem mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 2. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Praha-Kolín nad Rýnem jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Kolín nad Rýnem spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Praha-Kolín nad Rýnem ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Kolín nad Rýnem.
  • 3. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Praha do Kolín nad Rýnem, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Kolín nad Rýnem, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Autobus Praha Kolín nad Rýnem

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Kolín nad Rýnem se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Kolín nad Rýnem na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Kolín nad Rýnem se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Kolín nad Rýnem pro váš termín cesty.

Četnost odjezdů do Praha z Kolín nad Rýnem se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Kolín nad Rýnem, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusy mezi Praha a Kolín nad Rýnem obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi Praha a Kolín nad Rýnem je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Praha-Kolín nad Rýnem si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Praha Kolín nad Rýnem

FlixBus
FlixBus
ADAC PostBus
ADAC PostBus
Onebus
Onebus
Bohr
Bohr
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Kolín nad Rýnem

Vlaky Praha Kolín nad Rýnem

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Kolín nad Rýnem, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Kolín nad Rýnem.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Kolín nad Rýnem závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Kolín nad Rýnem jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Kolín nad Rýnem alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Jízdenky na trasu z Praha do Kolín nad Rýnem si můžete vyzvednout na nádraží, vytisknout doma nebo přímo z mobilního telefonu. Na některých nádražích je také možné vyzvednout si jízdenky prostřednictvím samoobslužného kiosku.

Ve vlacích mezi Praha a Kolín nad Rýnem je k dispozici palubní stravování včetně občerstvení, nápojů a teplých jídel, a to buď v barových vozech, nebo prostřednictvím mobilní služby.

Ve vlaku mezi Praha a Kolín nad Rýnem je možné si rezervovat zvláštní místo. V závislosti na společnosti může být tato služba zpoplatněna. Místa si můžete rezervovat online nebo u nádražní pokladny.

Vlakové společnosti z Praha do Kolín nad Rýnem

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
HKX
HKX
FlixTrain
FlixTrain
ÖBB
ÖBB
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Kolín nad Rýnem

Lety Praha Kolín nad Rýnem

Letecké společnosti Praha Kolín nad Rýnem

Czech Airlines
Czech Airlines
Germanwings
Germanwings
Lufthansa
Lufthansa
Vyhledávání letů Praha Kolín nad Rýnem

Spolujízda Praha Kolín nad Rýnem

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Kolín nad Rýnem, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Kolín nad Rýnem závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Kolín nad Rýnem, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Kolín nad Rýnem. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Kolín nad Rýnem závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Časy odjezdů a příjezdů pro spolujízdu z Praha do Kolín nad Rýnem se liší v závislosti na řidiči a zvolené trase. Vivanoda vám nabízí možnosti vyhledávání, abyste zúžili nejvhodnější časy.

Platforma pro spolujízdu Praha Kolín nad Rýnem

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Kolín nad Rýnem
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu