Cestujte z Praha na Kyjev

Uspořádejte si výlet Praha na Kyjev v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

5 možností jít od Praha na Kyjev v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Kyjev
/
/
 • Získejte sazby
2
Praha
Katovice
Kyjev
/
/
/
/
 • Získejte sazby
3
Praha
Varšava
Kyjev
/
/
 • Získejte sazby
4
Praha
Minsk
Kyjev
 • Získejte sazby
5
Praha
Ostrava
Kyjev
/
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Praha Kyjev

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost1143 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Kyjev?

Nabízíme 5 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Kyjev, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Kyjevkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Praha a Kyjev na mapě i na trase Praha Kyjev a různé body korespondence (Letiště Boryspil International, Autobusové nádraží Kiev, Letiště Kiev-Zhulhany, Letiště Prague Ruzyne, Stanice Prague hlavní nádraží , ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Kyjev

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Kyjev?

Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Praha-Minsk vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Minsk Pass při příjezdu (8.7 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Praha na Ostrava odjíždějící vlakem Praha hl. n. se dostanete na vlakové nádraží Ostrava Svinov ( Česká Republika)
Letecké společnosti
Belavia letí z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Minsk (příjezd na letiště Minsk International 2 MSQ) a z letiště Minsk International 2 Nachází se na severovýchodě města Minsk, Bělorusko) Kyjev (sloužící letišti Boryspil International KBP)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Ostrava (příjezd na letiště Mosnov OSR)
Aerosvit Airlines provozuje let z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Kyjev (sloužící letišti Boryspil International KBP)
Ukraine International poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Kyjev (příjezd na letiště Boryspil International KBP)
LOT Polish Airlines letí z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Varšava (sloužící letišti Frederic Chopin WAW) a z letiště Frederic Chopin WAW se nachází v 7.8 km centru města Varšava na Kyjev (příjezd na letiště Boryspil International KBP)
Wizz Air Ukraine zajišťuje rotaci z letiště Pyrzowice Nachází se na severovýchodě města Katovice, Polsko) Kyjev (sloužící letišti Kiev-Zhulhany IEV)
Czech Airlines provozuje let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Kyjev (příjezd na letiště Boryspil International KBP)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Kiev ( Ukrajina)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Kyjev (1145 km)

Všechny druhy dopravy Praha Kyjev

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Levné lety z Praha na Kyjev

Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci získat nejlepší nabídky, z nichž můžete létat Praha na Kyjev:

 • Rezervujte si Praha Kyjev let s dostatečným předstihem, abyste získali ty nejlepší ceny. Toto je jedno z nejdůležitějších pravidel v leteckém průmyslu: cestující ve volném čase, kteří chtějí brzy zaplatit méně knih; obchodní cesty jsou ochotny platit více, ale rezervovat pozdě.
 • Buďte flexibilní s daty cesty do Kyjev, Ceny se neustále mění a liší se každý den. Důležitým přínosem bude mít určitou flexibilitu.

Z kterých leteckých společností létá Praha na Kyjev ?

Počítáme 3 leteckých společností, abychom naplánovali přímou službu mezi letištěm Praha a jeden z Kyjev: Aerosvit Airlines, Czech Airlines a Ukraine International.
Aerosvit Airlines Praha KyjevCzech Airlines Praha KyjevUkraine International Praha Kyjev

Odletové letiště v Praha

 • PRG Prague Ruzyne

Cílové letiště v Kyjev

 • KBP Boryspil International
 • IEV Kiev-Zhulhany

Praha na Kyjev autobus

Hledáte autobus z Praha na Kyjev? Na této trase je skutečně přímá autobusová linka.

Stále můžete mít pochybnosti Kyjev autobusem. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Kyjev,

 • Noční autobus Praha Kyjev je často dobrou možností, jak ušetřit peníze Kyjevubytování. V noci je provoz plynulejší, doba cestování se zkracuje a dorazíteKyjev při východu slunce!
 • Během výletu Praha Kyjev, nemusíte se starat o autonomii svého smartphonu nebo počítače: elektrické zásuvky v sedadle (a porty USB) vám zabrání v selhání baterie.
 • Nové autobusy používané společností FlixBus jsou zelenější než používání spolujízdy a dokonce více než vaše osobní auto. CestaPraha Kyjevje již existující infrastruktura sdílená s jinými vozidly. Bilance krajiny je proto neutrální.

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Praha a Kyjev?

Cesta autobusem Praha Kyjev obsluhuje pouze jedna autobusová společnost: FlixBus.

FlixBus Praha Kyjev

Autobusové zastávky v Praha

Doporučujeme, abyste dorazili na Praha autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Abyste se vyhnuli chycení nesprávného autobusu, zkontrolujte místo vpřed, kde je cíl “Kyjev'by se mělo zobrazit. Nakonec předložte svou vstupenku personálu TRENITALIE, který vám umožní dát kufry do kufru a pak nastoupit na palubu.

 • Prague Main Railway Station
 • UAN Florenc Praha (Prague)

Příjezd autobusových nádraží v Kyjev

v Kyjev, ujistěte se, že na svém sedadle ani v kufru trenéra nic nenecháte.

 • Kiev

vlak Praha na Kyjev

Existuje přímý vlak určený pro Kyjev z Praha?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Praha na Kyjev bez provedení jakýchkoli změn.

Praha Kyjev vlakové společnosti

Železnice Russian Railways a LEO Express jsou společnosti, s nimiž se můžete vydat na cestu Kyjev,
Russian Railways Praha KyjevLEO Express Praha Kyjev

Železniční stanice z Praha

 • Prague hlavní nádraží
 • Praha hl. n.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)