Cestujte z Praha na Lodz

Uspořádejte si výlet Praha na Lodz v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Lodz v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Lodz
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Praha Lodz

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost399 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Praha na Lodz ?

Vybrali jste si Lodz jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Praha a jak najít to nejlepší Praha na Lodz přepravní nabídky? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety, vlaky, spolujízda a autobusy jít do Lodz z Praha, ušetříte čas a peníze! Vyplňte datum cesty do Lodz a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Praha - Lodz nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy LEO Express, FlixBus, Blablacar, LEO Express, Czech Airlines, Job Air, Russian Railways nebo LOT Polish Airlines dosáhnout Lodz,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Lodz?

Letecké společnosti
LOT Polish Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Varšava (příjezd na letiště Frederic Chopin WAW)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Ostrava (sloužící letišti Mosnov OSR)
Czech Airlines provozuje let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Lodz (příjezd na letiště Lodz Lublinek LCJ)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava-Svinov na Ostrava a to Łódź Fabryczna ( Polsko)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka Prague Main Railway Station na 1.2 km od centra) a města Lodz tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Łódź Kaliska Nachází se asi 2.5 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Lodz (400 km)
Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Praha-Katovice vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Katowice Glowny při příjezdu (1 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Praha na Ostrava odjíždějící vlakem Praha hl. n. se dostanete na vlakové nádraží Ostrava Svinov ( Česká Republika)

Všechny druhy dopravy Praha Lodz

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

Levné lety z Praha na Lodz

Které letecké společnosti provozují Praha na Lodz lety?

Czech Airlines je jedinou leteckou společností létající s přímým odkazem na Lodz z letiště Praha,
Czech Airlines Praha Lodz

Levné letenky do Lodz někdy není tak snadné se dostat, ale rádi bychom vám připomněli několik tipů:

 • Buďte flexibilní s daty cesty do Lodz, Ceny se mění v čase v závislosti na mnoha faktorech, včetně data a času cesty. Raději byste měli mít 2 až 3denní flexibilitu při rezervaci cesty.
 • Rezervujte si Praha Lodz let s dostatečným předstihem, abyste získali ty nejlepší ceny. Většinou se jedná o pravidlo číslo jedna pro řízení výnosu: nejlevnější cena je k dispozici dlouho před odjezdem (to se zaměřuje na zákazníky, kteří jsou zvyklí na včasnou rezervaci).

Odletové letiště v Praha

 • PRG Prague Ruzyne

Příletové letiště v Lodz

 • LCJ Lodz Lublinek

Carpool od Praha na Lodz

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. To znamená, že při hledání Praha-Lodz jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). Toto je spíš řešení na poslední chvíli Lodz,

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Praha-Lodz s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

Praha na Lodz autobus

Pokud hledáte autobusovou dopravu z Praha na Lodz, máte štěstí, protože ve skutečnosti existuje přímá služba.

Jaké jsou autobusové společnosti provozující Praha Lodz ?

Cesta autobusem Praha Lodz obsluhuje pouze jedna autobusová společnost: FlixBus.

FlixBus Praha Lodz

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Praha a Lodz a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Proto vám předkládáme několik argumentů, které by vás mohly přesvědčit, abyste nastoupili na autobus Lodz,

 • Ekologičtější je cestování po moderním autobusu než do bazénu. Kromě toho silnicePraha Lodz je sdíleno jinými vozidly a pro provoz autobusu není nutná žádná další infrastruktura.
 • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 399 km cesty.
 • Pokud doba trvání cesty mezi Praha a Lodz a jeho 399 km Trochu si dělá starosti, pak si vyber noční autobus Praha Lodz což vám ušetří přenocování v a Lodzhotel. Pak budete moci objevitLodz brzy ráno.

Odlet autobusové stanice v Praha

Doporučujeme, abyste dorazili na Praha autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Název cíle “Lodz'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Nakonec si nechte zkontrolovat jízdenku u řidiče TRENITALIE a nastoupit na palubu poté, co máte v zavazadlovém prostoru zavazadla.

 • Prague Main Railway Station

Příjezd autobusových nádraží v Lodz

Až dorazíte Lodz, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

 • Łódź Fabryczna
 • Łódź Kaliska

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)