Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety, autobus do Londýn
Londýn
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta spolujízda, autobus, vlak do Düsseldorf
Düsseldorf
Cesta lety, autobus, spolujízda do Londýn
Londýn
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Amsterdam
Amsterdam
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Londýn
Londýn
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Londýn?

Plánujete cestu z Londýn do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Londýn, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Londýn, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Eurostar, Deutsche Bahn, Blablabus, FlixBus nebo IC Bus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Londýn, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Londýn.

Pro cestu z Praha do Londýn máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Londýn

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Londýn a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Londýn

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Londýn je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Londýn

Z Praha do Londýn létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Londýn v rekordním čase.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Londýn, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Londýn

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Londýn
Spojené Království
Anglie
Vzdálenost
1033 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Londýn
Hledání ubytování v Londýn
Naplánujte si cestu z Praha do Londýn jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Londýn jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Londýn, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Eurostar, Deutsche Bahn, Blablabus, FlixBus nebo IC Bus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Londýn s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Londýn

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Londýn?
Rychlost Vlaky z Praha do Londýn jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Londýn je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Londýn se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Londýn mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Londýn mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Londýn?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Londýn, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Londýn jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Londýn (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Londýn jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Praha a Londýn mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Londýn překonávají vzdálenost 1033 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Londýn.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Londýn?
Rychlost Let mezi Praha a Londýn je nejrychlejší způsob, jak urazit 1033 km mezi Praha a Londýn.
Výběr leteckých společností Z Praha do Londýn létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Londýn musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Praha do Londýn mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Londýn mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Londýn?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Londýn příjezdová autobusová nádraží

London Victoria Coach Station
Mapa

Příjezdová nádraží v Londýn

London St Pancras
Mapa

Letiště příjezdu do Londýn

London City
Mapa
Gatwick
Mapa
Heathrow
Mapa
Luton
Mapa
Stansted
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Londýn
Hledání ubytování v Londýn

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Londýn

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Londýn a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo lety, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Londýn.

  • 1. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Praha do Londýn, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Londýn a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 2. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Praha-Londýn jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Londýn mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 3. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Praha do Londýn, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Londýn, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Autobus Praha Londýn

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Londýn se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Londýn pro váš termín cesty.

Autobusy mezi Praha a Londýn obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Londýn online. Tato služba je často zpoplatněna.

Většina autobusů mezi Praha a Londýn je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Četnost odjezdů do Praha z Londýn se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Londýn, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Londýn se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Londýn na Vivanoda.

Autobusové společnosti Praha Londýn

Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
IC Bus
IC Bus
Eurolines
Eurolines
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Londýn

Vlaky Praha Londýn

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Londýn alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Londýn, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Londýn.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Londýn zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Londýn, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Londýn existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlakové jízdenky z Praha do Londýn lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlakové společnosti z Praha do Londýn

Eurostar
Eurostar
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Londýn

Lety Praha Londýn

Letecké společnosti Praha Londýn

FlyBE
FlyBE
British Airways
British Airways
Easyjet
Easyjet
KLM
KLM
Brussels Airlines
Brussels Airlines
BA CityFlyer
BA CityFlyer
Germanwings
Germanwings
Lufthansa
Lufthansa
Air Berlin
Air Berlin
Darwin Airline
Darwin Airline
Czech Airlines
Czech Airlines
Smart Wings
Smart Wings
Wizzair
Wizzair
Ryanair
Ryanair
Air France
Air France
Vueling Airlines
Vueling Airlines
Transavia.com France
Transavia.com France
Vyhledávání letů Praha Londýn

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu