Praha
Přímá cesta vlak, spolujízda, autobus do Mannheim
Mannheim
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Mannheim?

Plánujete cestu z Mannheim do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Mannheim, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Mannheim, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, FlixTrain, ÖBB, Blablabus nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Mannheim, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Mannheim.

Pro cestu z Praha do Mannheim máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Mannheim

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Mannheim a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Mannheim

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Mannheim je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Praha Mannheim

Spolujízda mezi Praha a Mannheim je ideální, pokud chcete cestovat do Mannheim v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Mannheim.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Mannheim, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Mannheim

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Mannheim
Německo
Bádensko-Württembersko
Vzdálenost
432 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Mannheim
Hledání ubytování v Mannheim
Naplánujte si cestu z Praha do Mannheim jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Mannheim jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Mannheim, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, FlixTrain, ÖBB, Blablabus nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Mannheim s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Mannheim

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Mannheim?
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Mannheim jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Mannheim (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Mannheim, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Mannheim jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Praha a Mannheim mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Mannheim překonávají vzdálenost 432 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Mannheim.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Mannheim?
Krajina Vlaky mezi Praha a Mannheim často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Rychlost Vlaky z Praha do Mannheim jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Mannheim se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Mannheim mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Mannheim mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Mannheim?
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Mannheim je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Praha do Mannheim je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Mannheim je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Spolehlivost Při cestě do Praha Mannheim byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Mannheim může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Mannheim?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Mannheim příjezdová autobusová nádraží

Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
Mapa

Příjezdová nádraží v Mannheim

Mannheim Hbf
Mapa
Mannheim-Friedrichsfeld
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Mannheim
Hledání ubytování v Mannheim

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Mannheim

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Mannheim a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Mannheim.

  • 1. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Praha a Mannheim se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Mannheim si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.
  • 2. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Praha do Mannheim, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Mannheim a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 3. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Praha do Mannheim, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Mannheim, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Autobus Praha Mannheim

Většina autobusů mezi Praha a Mannheim je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Mannheim se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Mannheim pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Mannheim se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Mannheim na Vivanoda.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Mannheim spojena s dodatečnými náklady.

Četnost odjezdů do Praha z Mannheim se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Mannheim, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusové jízdenky Praha-Mannheim jsou často levnější, pokud si je koupíte předem, zejména pokud si je rezervujete několik týdnů předem. Někteří autobusoví dopravci však nabízejí i last minute nabídky, aby obsadili zbývající místa.

Autobusové společnosti Praha Mannheim

Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
IC Bus
IC Bus
DeinBus
DeinBus
Public Express
Public Express
Hahn Express
Hahn Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Mannheim

Vlaky Praha Mannheim

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Mannheim, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Mannheim závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Mannheim jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Mannheim existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Mannheim, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Mannheim.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Mannheim alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

To často závisí na ceně jízdného a storno podmínkách vlakové společnosti. Pokud je vaše jízdenka na vlak z Praha do Mannheim nevratná, může existovat možnost její výměny nebo změny za příplatek.

Vlakové společnosti z Praha do Mannheim

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
FlixTrain
FlixTrain
ÖBB
ÖBB
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Mannheim

Spolujízda Praha Mannheim

Počet míst ve spolujízdě z Praha do Mannheim závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Mannheim závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Mannheim, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Mannheim závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Mannheim. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Při spolujízdě z Praha do Mannheim je možné požádat o zastávku na trase, záleží však na řidiči a ostatních cestujících. Je důležité se před rezervací informovat u řidiče.

Platforma pro spolujízdu Praha Mannheim

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Mannheim

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu