Cestujte z Praha na Mannheim

Uspořádejte si výlet Praha na Mannheim v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Mannheim v vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Mannheim
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Praha Mannheim

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost432 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Mannheim?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Praha Mannheim, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Mannheimkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Praha a Mannheim na mapě i na trase Praha Mannheim a různé body korespondence (Autobusové nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Stanice Mannheim Hbf, Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), Autobusové nádraží Prague Main Railway Station, Stanice Prague hlavní nádraží , ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Mannheim

Všechny druhy dopravy Praha Mannheim

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

Praha na Mannheim autobus

Tato trasa autokaru je provozována beze změny Praha na Mannheim

Jaké jsou autobusové společnosti provozující Praha Mannheim ?

Města autobusů obsluhuje několik autobusových společností Praha a Mannheim s přímou autobusovou linkou: FlixBus a IC Bus.

FlixBus Praha MannheimIC Bus Praha Mannheim

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Praha a Mannheim a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Proto vám předkládáme několik argumentů, které by vás mohly přesvědčit, abyste nastoupili na autobus Mannheim,

 • Budete cestovat z Praha na Mannheimna moderní a pohodlný autobus. Sklápěcí sedadla se zlepšeným prostorem pro nohy a toaletami poskytují pohodlí, které potřebujete k tomu, abyste si mohli užívat svůj čas na palubě.
 • Pokud je délka cesty Praha a Mannheim autobusem se může zdát trochu dlouhý, noční autobusy Praha Mannheim jsou řešením pro ztrátu času a dosažení Mannheim brzy ráno.
 • Jedná se o profesionální řidiče, kteří vás zavedou Mannheim bezpečně a sebevědomě.

Autobusové zastávky v Praha

Doporučujeme, abyste dorazili na Praha autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Obecně platí, že cíl “Mannheim'se zobrazuje v přední části autobusu s ostatními obsluhovanými městy. Nakonec si nechte zkontrolovat jízdenku u řidiče TRENITALIE a nastoupit na palubu poté, co máte v zavazadlovém prostoru zavazadla.

 • Prague Main Railway Station
 • UAN Florenc Praha (Prague)

Autobusové zastávky při příjezdu v Mannheim

Jakmile autobus zastaví na Mannheim, ujistěte se, že na svém sedadle nic neponecháváte, nebo zapomeňte na podržená zavazadla.

 • Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Carpool od Praha na Mannheim

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. Takže určitě máte lepší šanci získat Praha-Mannheim projížďky hledáním tři dny předem než jeden měsíc. To je zajímavé pro cestování na poslední chvíli Mannheim,

V posledních letech se praxe carsharingu značně rozšířila, takže možná budete mít šanci najít Praha-Mannheim jízda. Místo toho, aby řídil auto sám Praha na Mannheim, umožňuje řidičům sdílet cestovní náklady s ostatními cestujícími.

vlak Praha na Mannheim

Praha Mannheim vlakové společnosti

Železniční společnost, která provozuje tuto cestu, je Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Praha Mannheim

Je Praha připojen k Mannheim s přímým vlakem?

Města města Mannheim a Praha jsou spojeny s přímým vlakovým spojením. Uvědomte si, že v závislosti na den v týdnu se může rozvrh změnit a přímé vlaky nemusí fungovat každý den. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Praha-Mannheim vlaková jízdenka na Vivanodě.

Meziměstský vlak Praha Mannheim

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Praha a Mannheim s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Noční vlak Praha Mannheim

Noční vlaky jsou dobrou příležitostí, jak zachránit hotelovou noc Mannheim protože můžete spát, ať už na sedadle nebo v pohodlném kotvícím lůžku.

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Praha

 • Prague hlavní nádraží

Příjezd vlakových stanic v Mannheim

 • Mannheim Hbf

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)