Cestujte z Praha na Milán

Uspořádejte si výlet Praha na Milán v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

4 možností jít od Praha na Milán v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Milán
/
/
 • Získejte sazby
2
Praha
Bergamo
Milán
/
/
 • Získejte sazby
3
Praha
Mnichov
Milán
/
/
/
/
 • Získejte sazby
4
Praha
Curych
Milán
/
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Praha Milán

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost646 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Praha na Milán ?

Milán je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Praha na Milán dopravní nabídky? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Jednoduše zadejte své datum cesty do Milán a Vivanoda dělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Cestovat z Praha, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy FlixBus, Swiss International Airlines, Ryanair, LEO Express, Blablacar, Easyjet, Lufthansa a Deutsche Bahn vás vezme Milán,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Milán?

Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Milán (příjezd na letiště Malpensa MXP)
Wizzair zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Bergamo (sloužící letišti Orio Al Serio BGY)
Swiss International Airlines provozuje lety z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Curych (příjezd na letiště Zurich ZRH) a z letiště Zurich Nachází se na severovýchodě města Curych, Švýcarsko) Milán (sloužící letišti Linate LIN)
Ryanair poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Bergamo (příjezd na letiště Orio Al Serio BGY)
Alitalia udělá let z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Milán (sloužící letišti Linate LIN)
Easyjet zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Milán (příjezd na letiště Malpensa MXP)
Lufthansa provozuje let z letiště Franz Josef Strauss Nachází se na severovýchodě města Mnichov, Německo) Milán (sloužící letišti Malpensa MXP)
Air One poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Milán (příjezd na letiště Malpensa MXP)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Milan autostazione (Lombardie Itálie)
DeinBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Mnichov tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 0.4 km od centra.
Eurolines CH Bus Company rotuje od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Zurich ( Švýcarsko)
Síť LEO Express zahrnuje sběrnicovou linku mezi městem Praha (autobusová zastávka Prague Main Railway Station na 1.2 km od centra) a města Mnichov tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Munich central bus station Nachází se asi 2.3 km od centra.
Provozovatel autobusů IC Bus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Bavorsko Německo)
Autostradale je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Bergamo (autobusová zastávka Bergamo (BGY airport) na 3.9 km od centra) a města Milán tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Milano Centrale Nachází se asi 2.7 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Milán (647 km)
Železniční společnosti
Trenord nabízí linku Bergamo-Milán Regionale vlak z vlakového nádraží Bergamo (0.6 km z centra města) a slouží vlakové stanici Milano Centrale při příjezdu (2.8 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Praha na Curych odjíždějící vlakem CityNightLine Canopus Prague hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Zurich HB ( Švýcarsko)

Všechny druhy dopravy Praha Milán

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Carpool od Praha na Milán

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. To znamená, že při hledání Praha-Milán jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). Dobrá volba pro lastminute pobyt v Milán!

Levné lety z Praha na Milán

Které letecké společnosti provozují Praha na Milán lety?

Počítáme 4 leteckých společností, abychom naplánovali přímou službu mezi letištěm Praha a jeden z Milán: Czech Airlines, Alitalia, Easyjet a Air One.
Czech Airlines Praha MilánAlitalia Praha MilánEasyjet Praha MilánAir One Praha Milán

Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci získat nejlepší nabídky, z nichž můžete létat Praha na Milán:

 • Raději létáte do Milán v pracovní den (pondělí až čtvrtek) a být flexibilní. Ceny se mění v čase v závislosti na mnoha faktorech, včetně data a času cesty. Raději byste měli mít 2 až 3denní flexibilitu při rezervaci cesty.
 • Důrazně doporučujeme rezervovat si Praha Milán let několik týdnů (nebo dokonce měsíců) předem. Většinou se jedná o pravidlo číslo jedna pro řízení výnosu: nejlevnější cena je k dispozici dlouho před odjezdem (to se zaměřuje na zákazníky, kteří jsou zvyklí na včasnou rezervaci).

Odletové letiště v Praha

 • PRG Prague Ruzyne

Příletové letiště v Milán

 • MXP Malpensa
 • LIN Linate

Praha na Milán autobus

Hledáte autobus z Praha na Milán? Na této trase je skutečně přímá autobusová linka.

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Praha a Milán?

Cesta autobusem Praha Milán obsluhuje pouze jedna autobusová společnost: FlixBus.

FlixBus Praha Milán

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Praha a Milán a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Milán,

 • Pokud je délka cesty Praha a Milán autobusem se může zdát trochu dlouhý, noční autobusy Praha Milán jsou řešením pro ztrátu času a dosažení Milán brzy ráno.
 • V létě zapomeňte na tepelnou vlnu díky klimatizace téměř ve všech Praha Milán trenéři jsou vybaveni.
 • Velmi nízké ceny! NaPraha Milán linka, přepravné jízdné jsou často nepřekonatelné ve srovnání s jinými druhy dopravy: spolujízda nebo vlak.

Autobusové zastávky v Praha

V závislosti na společnosti se požaduje, aby byla přítomna na autobusové zastávce v Praha 15 až 30 minut před vyznačeným časem odjezdu. Obecně platí, že cíl “Milán'se zobrazuje v přední části autobusu s ostatními obsluhovanými městy. Před nástupem na palubu ukažte jízdenku řidiči, odložte zavazadla do nákladového prostoru a posaďte se na své sedadlo.

 • Prague Main Railway Station
 • UAN Florenc Praha (Prague)

Příjezd autobusových nádraží v Milán

Až dorazíte Milán, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

 • Milan autostazione
 • Milano Centrale

vlak Praha na Milán

Praha Milán vlakové společnosti

Mezi 2 dopravci provozují železniční dopravu Praha a Milán: Trenord a Deutsche Bahn.
Trenord Praha MilánDeutsche Bahn Praha Milán

Existuje přímý vlak určený pro Milán z Praha?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Praha na Milán bez provedení jakýchkoli změn.

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Praha

 • Prague hlavní nádraží

Příjezd vlakových stanic v Milán

 • Milano Porta Garibaldi
 • Milano Centrale

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)