Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety, spolujízda, autobus do Milán
Milán
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta lety do Bergamo
Bergamo
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Milán
Milán
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, spolujízda, lety do Benátky
Benátky
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Milán
Milán
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Milán?

Plánujete cestu z Milán do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Milán, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Milán, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, TILO-Treni Regionali Ticino Lombardia, SBB CFF FFS, Blablabus nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Milán, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Milán.

Pro cestu z Praha do Milán máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Milán

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Milán a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Milán

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Milán je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Milán

Z Praha do Milán létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Milán v rekordním čase.

Spolujízda Praha Milán

Spolujízda mezi Praha a Milán je ideální, pokud chcete cestovat do Milán v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Milán.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Milán, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Milán

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Milán
Itálie
Lombardie
Vzdálenost
646 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety, spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Milán
Hledání ubytování v Milán
Naplánujte si cestu z Praha do Milán jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Milán jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Milán, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, TILO-Treni Regionali Ticino Lombardia, SBB CFF FFS, Blablabus nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Milán s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Milán

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Milán?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Milán jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Milán jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Milán (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Milán, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Praha a Milán mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Milán překonávají vzdálenost 646 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Milán.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Milán?
Rychlost Let mezi Praha a Milán je nejrychlejší způsob, jak urazit 646 km mezi Praha a Milán.
Výběr leteckých společností Z Praha do Milán létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Milán mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Praha do Milán mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Milán musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Milán?
Komfort Vlaky mezi Praha a Milán obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Milán se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Krajina Vlaky mezi Praha a Milán často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Milán mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Milán mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Milán?
Úsporné Spolujízda z Praha do Milán je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Milán je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Milán je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Milán může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Praha Milán byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Milán?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Milán příjezdová autobusová nádraží

Milan autostazione
Mapa
Milan (San Donato)
Mapa
Milano Centrale
Mapa

Příjezdová nádraží v Milán

Milano Centrale
Mapa
Milano Greco Pirelli
Mapa
Milano Porta Garibaldi
Mapa
Milano Certosa
Mapa
Milano Lancetti
Mapa
Milano Villapizzone
Mapa
Milano Certosa
Mapa
Milano Lambrate
Mapa

Letiště příjezdu do Milán

Linate
Mapa
Malpensa
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Milán
Hledání ubytování v Milán

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Milán

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Milán a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Milán.

  • 1. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Praha do Milán, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Milán, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 2. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Praha a Milán. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Praha do Milán ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.
  • 3. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Milán. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Milán.

Autobus Praha Milán

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Milán se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Milán na Vivanoda.

Do autobusu Praha-Milán si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Četnost odjezdů do Praha z Milán se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Milán, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Praha a Milán je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusy mezi Praha a Milán obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Autobusové jízdenky Praha-Milán jsou často levnější, pokud si je koupíte předem, zejména pokud si je rezervujete několik týdnů předem. Někteří autobusoví dopravci však nabízejí i last minute nabídky, aby obsadili zbývající místa.

Autobusové společnosti Praha Milán

Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
Eurolines CH
Eurolines CH
DeinBus
DeinBus
IC Bus
IC Bus
LEO Express
LEO Express
Hellö
Hellö
Autostradale
Autostradale
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Milán

Vlaky Praha Milán

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Milán, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Milán.

Vlakové jízdenky z Praha do Milán lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Milán závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Milán jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Milán zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Milán, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Milán alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Praha do Milán

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
TILO-Treni Regionali Ticino Lombardia
TILO-Treni Regionali Ticino Lombardia
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
Trenord
Trenord
Trenitalia
Trenitalia
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Milán

Lety Praha Milán

Letecké společnosti Praha Milán

Swiss International Airlines
Swiss International Airlines
Czech Airlines
Czech Airlines
Easyjet
Easyjet
Volotea
Volotea
Wizzair
Wizzair
Ryanair
Ryanair
Alitalia
Alitalia
Air One
Air One
Lufthansa
Lufthansa
Vyhledávání letů Praha Milán

Spolujízda Praha Milán

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Milán závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Milán, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Milán, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Milán závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Počet míst ve spolujízdě z Praha do Milán závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Milán kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Milán. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu Praha Milán

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Milán

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu