Cestujte z Praha na Minsk

Uspořádejte si výlet Praha na Minsk v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Praha na Minsk v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Minsk
/
  • Získejte sazby
2
Praha
Varšava
Minsk
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Minsk

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost996 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Praha na Minsk ?

Minsk je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Praha na Minsk dopravní nabídky? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Stačí zadat data cesty do Minsk pak Vivanoda udělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Praha - Minsk nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Cestovat z Praha, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy LOT Polish Airlines, Belavia, Blablacar, Russian Railways, FlixBus a Czech Airlines vás vezme Minsk,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Minsk?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Varšava (519 km)
Letecké společnosti
Belavia udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Minsk (příjezd na letiště Minsk International 2 MSQ)
LOT Polish Airlines poskytuje následující rotace: z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Varšava (sloužící letišti Frederic Chopin WAW) a z letiště Frederic Chopin WAW se nachází v 7.8 km centru města Varšava na Minsk (příjezd na letiště Minsk International 2 MSQ)
Czech Airlines provozuje let z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Minsk (sloužící letišti Minsk International 2 MSQ)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Warszawa West ( Polsko)
Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Praha-Minsk vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Minsk Pass při příjezdu (8.7 km z centra)

Všechny druhy dopravy Praha Minsk

Na výlet Praha (Česká Republika) na Minsk (Bělorusko) ve vzdálenosti 996 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Praha > Minsk bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Minsk (letiště Minsk International 2, Kód IATA: MSQ) provozovaný společností Belavia nebo Czech Airlines.
Vlak Praha Minsk je přímý.
Vlaky Russian Railways to Minsk opustit vlakové nádraží Prague hlavní nádraží na Praha, Příjezd naMinsk bude na stanici Minsk Pass Nachází se cca 8.7 km min.
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Praha-Varšava může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do letadlo pokrýt celou cestu.
I když není možné provést výlet Praha Minsk pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Praha-Varšava,
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Warszawa West (3.7 km z Varšava, Polsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Varšava,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)