Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety do Newcastle Upon Tyne
Newcastle Upon Tyne
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta lety do Londýn
Londýn
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Newcastle Upon Tyne
Newcastle Upon Tyne
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Amsterdam
Amsterdam
Cesta trajekt, lety do Newcastle Upon Tyne
Newcastle Upon Tyne
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Newcastle Upon Tyne?

Plánujete cestu z Newcastle Upon Tyne do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Newcastle Upon Tyne, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Newcastle Upon Tyne, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, East Coast, FlixBus, National Express nebo MegaBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Newcastle Upon Tyne, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Newcastle Upon Tyne.

Pro cestu z Praha do Newcastle Upon Tyne máte několik možností dopravy

Trajektové jízdenky Praha Newcastle Upon Tyne

Trajekt mezi Praha a Newcastle Upon Tyne je zajímavou možností dopravy pro cestovatele, kteří hledají cestu bez stresu a jedinečný zážitek.

Autobusové jízdenky Praha Newcastle Upon Tyne

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Newcastle Upon Tyne a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Newcastle Upon Tyne

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Newcastle Upon Tyne je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Newcastle Upon Tyne

Z Praha do Newcastle Upon Tyne létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Newcastle Upon Tyne v rekordním čase.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Newcastle Upon Tyne, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Newcastle Upon Tyne

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Newcastle Upon Tyne
Spojené Království
Anglie
Vzdálenost
1209 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Praha Newcastle Upon Tyne
Hledání ubytování v Newcastle Upon Tyne
Naplánujte si cestu z Praha do Newcastle Upon Tyne jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Newcastle Upon Tyne jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Newcastle Upon Tyne, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, East Coast, FlixBus, National Express nebo MegaBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Newcastle Upon Tyne s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Newcastle Upon Tyne

Výhody a nevýhody cestování trajektem z Praha do Newcastle Upon Tyne?
Pohodlí Trajekt Praha Newcastle Upon Tyne nabízí mnohem více prostoru pro pohyb a odpočinek během cesty do Newcastle Upon Tyne než jakýkoli jiný druh dopravy.
Příjemný zážitek Cestování trajektem mezi Praha a Newcastle Upon Tyne je samo o sobě velmi příjemným zážitkem, který často nabízí panoramatický výhled na moře nebo pobřeží.
Doba trvání Cesta trajektem mezi Praha a Newcastle Upon Tyne může trvat déle než při použití jiných druhů dopravy, například letecké, což může být nevýhodou pro cestující, kteří spěchají do Newcastle Upon Tyne.
Flexibilita Časy odjezdů trajektů mezi Praha a Newcastle Upon Tyne mohou být omezenější než u jiných druhů dopravy, což může ztížit plánování cesty do Newcastle Upon Tyne.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Newcastle Upon Tyne?
Rychlost Vlaky z Praha do Newcastle Upon Tyne jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Komfort Vlaky mezi Praha a Newcastle Upon Tyne obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Flexibilita Časy vlaků Praha Newcastle Upon Tyne mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Newcastle Upon Tyne mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Newcastle Upon Tyne?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Newcastle Upon Tyne, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Newcastle Upon Tyne jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Newcastle Upon Tyne (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Newcastle Upon Tyne překonávají vzdálenost 1209 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Newcastle Upon Tyne.
Komfort Autobusy mezi Praha a Newcastle Upon Tyne mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Newcastle Upon Tyne?
Výběr leteckých společností Z Praha do Newcastle Upon Tyne létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Praha a Newcastle Upon Tyne je nejrychlejší způsob, jak urazit 1209 km mezi Praha a Newcastle Upon Tyne.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Newcastle Upon Tyne musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Praha do Newcastle Upon Tyne mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Newcastle Upon Tyne?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Přístavy příjezdu do Newcastle Upon Tyne

Newcastle Ferry Terminal
Mapa

Newcastle Upon Tyne příjezdová autobusová nádraží

Newcastle/Tyne
Mapa

Příjezdová nádraží v Newcastle Upon Tyne

Newcastle
Mapa

Letiště příjezdu do Newcastle Upon Tyne

Newcastle
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Newcastle Upon Tyne
Hledání ubytování v Newcastle Upon Tyne

Trajekt Praha Newcastle Upon Tyne

Na trajekt z Praha do Newcastle Upon Tyne je obvykle možné vzít auto, ale je třeba počítat s dodatečnými náklady. Doporučujeme provést vyhledávání jízdného na Vivanoda, abyste mohli porovnat různé nabídky trajektů mezi Praha a Newcastle Upon Tyne a posoudit podmínky přepravy.

To do značné míry závisí na ročním období, kdy chcete mezi Praha a Newcastle Upon Tyne cestovat. Upozorňujeme, že mezi Praha a Newcastle Upon Tyne neexistuje přímá trajektová linka a cestu do Newcastle Upon Tyne budete muset kombinovat s jiným druhem dopravy.

Cena trajektové jízdenky z Praha do Newcastle Upon Tyne se může lišit v závislosti na trajektové společnosti a ročním období. Doporučujeme proto vyhledávat trajektové jízdenky z Praha do Newcastle Upon Tyne na Vivanoda. To vám umožní porovnat různé společnosti a zjistit aktuální ceny.

Některé trajektové společnosti operující mezi Praha a Newcastle Upon Tyne nabízejí snížené jízdné pro děti a seniory. Doporučujeme provést vyhledávání cen na Vivanoda s uvedením věku cestujících a zjistit, zda jsou tyto slevy k dispozici.

Trajektové společnosti Praha Newcastle Upon Tyne

DFDS Seaways
DFDS Seaways
Vyhledávání jízdenek na trajekt Praha Newcastle Upon Tyne

Autobus Praha Newcastle Upon Tyne

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Newcastle Upon Tyne se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Newcastle Upon Tyne na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Praha z Newcastle Upon Tyne se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Newcastle Upon Tyne, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Praha a Newcastle Upon Tyne je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Newcastle Upon Tyne online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusové společnosti Praha Newcastle Upon Tyne

FlixBus
FlixBus
National Express
National Express
MegaBus
MegaBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Newcastle Upon Tyne

Vlaky Praha Newcastle Upon Tyne

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Newcastle Upon Tyne, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Newcastle Upon Tyne.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Newcastle Upon Tyne zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlaky mezi Praha a Newcastle Upon Tyne jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Newcastle Upon Tyne alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Praha do Newcastle Upon Tyne

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
East Coast
East Coast
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Newcastle Upon Tyne

Lety Praha Newcastle Upon Tyne

Letecké společnosti Praha Newcastle Upon Tyne

KLM
KLM
Czech Airlines
Czech Airlines
Easyjet
Easyjet
Smart Wings
Smart Wings
British Airways
British Airways
Wizzair
Wizzair
Ryanair
Ryanair
FlyBE
FlyBE
Vyhledávání letů Praha Newcastle Upon Tyne
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu