Cestujte z Praha na Norwich

Uspořádejte si výlet Praha na Norwich v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Norwich v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Londýn
Norwich
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Norwich

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost952 km
Přímá linkaNe

Jak cestovat z Praha na Norwich ?

Vybrali jste si Norwich jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Praha a jak najít to nejlepší Praha na Norwich přepravní nabídky? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Stačí zadat data cesty do Norwich pak Vivanoda udělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Cestovat z Praha, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy National Express, Smart Wings, British Airways, MegaBus, Blablacar, Greater Anglia, Wizzair a Ryanair vás vezme Norwich,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Norwich?

Letecké společnosti
Smart Wings udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Londýn (příjezd na letiště Gatwick LGW)
British Airways zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Londýn (sloužící letišti Heathrow LHR)
Easyjet provozuje let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Londýn (příjezd na letiště Gatwick LGW)
Ryanair poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Londýn (sloužící letišti Stansted STN)
Wizzair udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Londýn (příjezd na letiště Luton LTN)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů National Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Gatwick Airport na Londýn a to Norwich (Anglie Spojené Království)
MegaBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Londýn (autobusová zastávka London Victoria Coach Station na 1.8 km od centra) a města Norwich tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Norwich Nachází se asi 0.6 km od centra.
Železniční společnosti
Greater Anglia nabízí linku Londýn-Norwich vlak z vlakového nádraží London Liverpool Street (3.7 km z centra města) a slouží vlakové stanici Norwich při příjezdu (0.5 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Londýn-Norwich (160 km)

Všechny druhy dopravy Praha Norwich

Na výlet Praha (Česká Republika) na Norwich (Anglie, Spojené Království) ve vzdálenosti 952 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Norwich od Praha, Můžete si vzít letPraha-Londýn pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Londýn (letiště Gatwick, Kód IATA: LGW) provozovaný společností Smart Wings, British Airways, Easyjet, Ryanair nebo Wizzair.
I když není možné provést výlet Praha Norwich pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Londýn-Norwich,
Nalodíte se na autobus National Express nebo MegaBus Londýn, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Norwich (0.6 km z Norwich, Spojené Království). Jděte prosím na autobusové nádraží London Victoria Coach Station (na 1.8 km od Londýn) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Norwich,
Není možné jít přímo z Praha na Norwichbez změny. Můžete si vzít vlakLondýn-Norwich a použití letadlo do cíle.
Vlaky Greater Anglia to Norwich opustit vlakové nádraží London Liverpool Street na Londýn, Příjezd naNorwich bude na stanici Norwich Nachází se cca 0.5 km min.
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Londýn-Norwich může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do letadlo pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)