Cestujte z Praha na Oslo

Uspořádejte si výlet Praha na Oslo v vlak, autobus, trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Praha na Oslo v letadlo, trajekt, vlak, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Oslo
  • Získejte sazby
2
Praha
Kodaň
Oslo
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Oslo

Způsoby dopravyletadlo, trajekt, autobus, vlak
vzdálenost1117 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Oslo?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, trajekt, letadlo připravit si cestu Praha Oslo, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Oslokliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Oslo na mapě i na trase Praha Oslo a různé body korespondence (Letiště Oslo Gardermoen, Letiště Sandefjord, Námořní stanice Stena Line/DFDS Seaways Terminalen Oslo, Autobusové nádraží Oslo, Autobusové nádraží Oslo bstn Galleriet, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Oslo

Všechny druhy dopravy Praha Oslo

Na výlet Praha (Česká Republika) na Oslo (Norsko) ve vzdálenosti 1117 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, trajekt, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Praha > Oslo bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Oslo (letiště Oslo Gardermoen, Kód IATA: OSL) provozovaný společností Norwegian Air Shuttle nebo Czech Airlines.
Není možné jít přímo z Praha na Oslobez změny. Můžete si vzít vlakPraha-Kodaň a použití letadlo do cíle.
Vlaky CityNightLine Orion Deutsche Bahn to Kodaň opustit vlakové nádraží Prague hlavní nádraží na Praha, Příjezd naKodaň bude na stanici Copenhagen Nachází se cca 0.5 km min.
I když není možné provést výlet Praha Oslo pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (vlak], které dokončí cestu Kodaň-Oslo,
Nalodíte se na autobus NettBuss, Eurolines, Swebus nebo FlixBus Kodaň, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Oslo (0.7 km z Oslo, Norsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Kobenhavn (na 1.5 km od Kodaň) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Oslo,
Neexistuje žádný přímý přechod Praha Oslobudete muset použít jiné prostředky (vlak) kombinovat s trajektem, aby bylo možné dokončit plavbu po moři Kodaň-Oslo,
Pustíte se do přístavu Copenhagen na 3.3 km z Kodaňna palubě lodi DFDS Seaways. Loď bude kotvit v přístavuStena Line/DFDS Seaways Terminalen Oslo na 1.3 km od Oslo, Doporučujeme vám jít do přístavuKodaň pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)