Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety, autobus do Oslo
Oslo
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta autobus, vlak do Kodaň
Kodaň
Cesta autobus, lety, trajekt do Oslo
Oslo
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Oslo?

Plánujete cestu z Oslo do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Oslo, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Oslo, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, FlixBus, Eurolines, Swebus nebo Czech Airlines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Oslo, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Oslo.

Pro cestu z Praha do Oslo máte několik možností dopravy

Trajektové jízdenky Praha Oslo

Trajekt mezi Praha a Oslo je zajímavou možností dopravy pro cestovatele, kteří hledají cestu bez stresu a jedinečný zážitek.

Autobusové jízdenky Praha Oslo

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Oslo a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Oslo

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Oslo je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Oslo

Z Praha do Oslo létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Oslo v rekordním čase.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Oslo, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Oslo

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Oslo
Norsko
Vzdálenost
1117 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Oslo
Hledání ubytování v Oslo
Naplánujte si cestu z Praha do Oslo jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Oslo jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Oslo, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, FlixBus, Eurolines, Swebus nebo Czech Airlines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Oslo s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Oslo

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Oslo?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Oslo jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Oslo, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Oslo jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Oslo (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Praha a Oslo mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Oslo překonávají vzdálenost 1117 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Oslo.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Oslo?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Oslo je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Rychlost Vlaky z Praha do Oslo jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Komfort Vlaky mezi Praha a Oslo obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Oslo mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Oslo mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování trajektem z Praha do Oslo?
Pohodlné Na palubu je možné nastoupit s vozidlem, což může být velmi výhodné pro rodinnou dovolenou a pro přepravu těžkých nebo objemných zavazadel.
Příjemný zážitek Cestování trajektem mezi Praha a Oslo je samo o sobě velmi příjemným zážitkem, který často nabízí panoramatický výhled na moře nebo pobřeží.
Pohodlí Trajekt Praha Oslo nabízí mnohem více prostoru pro pohyb a odpočinek během cesty do Oslo než jakýkoli jiný druh dopravy.
Ceny Ceny trajektů mezi Praha a Oslo mohou být vyšší než u jiných druhů dopravy.
Flexibilita Časy odjezdů trajektů mezi Praha a Oslo mohou být omezenější než u jiných druhů dopravy, což může ztížit plánování cesty do Oslo.
Doba trvání Cesta trajektem mezi Praha a Oslo může trvat déle než při použití jiných druhů dopravy, například letecké, což může být nevýhodou pro cestující, kteří spěchají do Oslo.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Oslo?
Rychlost Let mezi Praha a Oslo je nejrychlejší způsob, jak urazit 1117 km mezi Praha a Oslo.
Výběr leteckých společností Z Praha do Oslo létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Oslo mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Oslo musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Praha do Oslo mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Oslo?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Přístavy příjezdu do Oslo

Stena Line/DFDS Seaways Terminalen Oslo
Mapa

Oslo příjezdová autobusová nádraží

Oslo bstn Galleriet
Mapa
Oslo
Mapa

Letiště příjezdu do Oslo

Oslo Gardermoen
Mapa
Sandefjord
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Oslo
Hledání ubytování v Oslo

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Oslo

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Oslo a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat trajekt, autobus, vlak nebo lety, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Oslo.

  • 1. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Praha-Oslo jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Oslo spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Praha-Oslo ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Oslo.
  • 2. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Praha do Oslo, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Oslo a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 3. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Oslo. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Oslo.

Trajekt Praha Oslo

Vybavení na palubě trajektu z Praha do Oslo se liší v závislosti na trajektové společnosti a typu plavidla. Moderní trajekty však zpravidla nabízejí vybavení, jako jsou restaurace, bary, obchody, dětské koutky, salonky a kajuty.

Upozorňujeme, že mezi Praha a Oslo neexistuje přímé trajektové spojení. Délka cesty trajektem závisí především na trajektové společnosti, kterou využijete.

Cena trajektové jízdenky z Praha do Oslo se může lišit v závislosti na trajektové společnosti a ročním období. Doporučujeme proto vyhledávat trajektové jízdenky z Praha do Oslo na Vivanoda. To vám umožní porovnat různé společnosti a zjistit aktuální ceny.

Na trajekt z Praha do Oslo je obvykle možné vzít auto, ale je třeba počítat s dodatečnými náklady. Doporučujeme provést vyhledávání jízdného na Vivanoda, abyste mohli porovnat různé nabídky trajektů mezi Praha a Oslo a posoudit podmínky přepravy.

To do značné míry závisí na ročním období, kdy chcete mezi Praha a Oslo cestovat. Upozorňujeme, že mezi Praha a Oslo neexistuje přímá trajektová linka a cestu do Oslo budete muset kombinovat s jiným druhem dopravy.

Při cestování mezi Praha a Oslo se vždy doporučuje rezervace předem, zejména v období cestovní špičky. Zajistíte si tak nejlepší ceny a zaručené místo na palubě.

Trajektové společnosti Praha Oslo

DFDS Seaways
DFDS Seaways
Vyhledávání jízdenek na trajekt Praha Oslo

Autobus Praha Oslo

Většina autobusů mezi Praha a Oslo je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Oslo se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Oslo pro váš termín cesty.

Autobusy mezi Praha a Oslo obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Četnost odjezdů do Praha z Oslo se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Oslo, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Oslo se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Oslo na Vivanoda.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Oslo spojena s dodatečnými náklady.

Autobusové společnosti Praha Oslo

FlixBus
FlixBus
Eurolines
Eurolines
Swebus
Swebus
VY Buss - NettBuss
VY Buss - NettBuss
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Oslo

Vlaky Praha Oslo

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Oslo, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Oslo závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Oslo jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Oslo, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Oslo.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Oslo zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlaky mezi Praha a Oslo jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Oslo alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Praha do Oslo

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Oslo

Lety Praha Oslo

Letecké společnosti Praha Oslo

Czech Airlines
Czech Airlines
Norwegian Air Shuttle
Norwegian Air Shuttle
Cimber Air
Cimber Air
SAS - Scandinavian Airlines
SAS - Scandinavian Airlines
Pakistan International Airlines
Pakistan International Airlines
Wideroe
Wideroe
Vyhledávání letů Praha Oslo

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu