Cestujte z Praha na Paříž

Uspořádejte si výlet Praha na Paříž v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

5 možností jít od Praha na Paříž v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Paříž
/
/
/
 • Získejte sazby
2
Praha
Frankfurt nad Mohanem
Paříž
/
/
/
/
/
 • Získejte sazby
3
Praha
Londýn
Paříž
/
/
 • Získejte sazby
4
Praha
Kolín nad Rýnem
Paříž
/
/
/
/
/
 • Získejte sazby
5
Praha
Dusseldorf
Paříž
/
/
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Praha Paříž

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost882 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Praha na Paříž ?

Paříž je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Praha na Paříž dopravní nabídky? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Paříž, Jednoduše zadejte své datum cesty do Paříž a Vivanoda dělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Praha - Paříž nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy FlixBus, Blablacar, British Airways, Air France, Lufthansa, Deutsche Bahn, Germanwings nebo Smart Wings dosáhnout Paříž,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Paříž?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Paříž (883 km)
Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Frankfurt nad Mohanem-Paříž vlak z vlakového nádraží Frankfurt (Main) Süd (1.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Paris-Est při příjezdu (2.4 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linky z Praha na Frankfurt nad Mohanem odjíždějící vlakem CityNightLine Canopus Prague hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Frankfurt (Main) Süd (Hesensko Německo) a Frankfurt nad Mohanem-Paříž ICE vlak z vlakového nádraží Frankfurt (Main) Hbf (1.3 km z centra města) a slouží vlakové stanici Paris-Est při příjezdu (2.4 km z centra)
Eurostar spojuje kolejnice z Londýn na Paříž odjíždějící vlakem Eurostar London St Pancras se dostanete na vlakové nádraží Paris-Nord (Île-de-France Francie)
Thalys nabízí linku Dusseldorf-Paříž vlak z vlakového nádraží Düsseldorf Hbf (1.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Paris-Nord při příjezdu (2.8 km z centra)
Letecké společnosti
Ryanair udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Londýn (příjezd na letiště Stansted STN)
Easyjet zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Paříž (sloužící letišti Paris Charles De Gaulle CDG)
Transavia.com France provozuje let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Paříž (příjezd na letiště Paris Orly ORY)
Lufthansa poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Frankfurt nad Mohanem (sloužící letišti Frankfurt International FRA) a z letiště Frankfurt International FRA se nachází v 11 km centru města Frankfurt nad Mohanem na Paříž (příjezd na letiště Paris Charles De Gaulle CDG)
Air France udělá let z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Paříž (sloužící letišti Paris Charles De Gaulle CDG)
Germanwings poskytuje následující rotace: z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Dusseldorf (příjezd na letiště Dusseldorf DUS) a z letiště Dusseldorf Nachází se na severovýchodě města Dusseldorf, Německo) Paříž (sloužící letišti Paris Charles De Gaulle CDG)
Smart Wings provozuje let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Paříž (příjezd na letiště Paris Charles De Gaulle CDG)
Czech Airlines poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Paříž (sloužící letišti Paris Charles De Gaulle CDG)
British Airways letí z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Londýn (příjezd na letiště Heathrow LHR) a z letiště Heathrow Nachází se na severovýchodě města Londýn, Spojené Království) Paříž (sloužící letišti Paris Charles De Gaulle CDG)
Wizzair zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Londýn (příjezd na letiště Luton LTN)
Vueling Airlines provozuje let z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Paříž (sloužící letišti Paris Charles De Gaulle CDG)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Paris Quai de Bercy (Île-de-France Francie)
ALSA je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Frankfurt nad Mohanem (autobusová zastávka Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 1.2 km od centra) a města Paříž tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Paris-Bercy Nachází se asi 2.9 km od centra.
OUIBUS Bus Company rotuje od autobusového nádraží London Victoria Coach Station na Londýn a to Paris-Bercy (Île-de-France Francie)
Síť Eurolines zahrnuje sběrnicovou linku mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Paříž tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Paris Galliéni Nachází se asi 4.7 km od centra.

Všechny druhy dopravy Praha Paříž

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

Carpool od Praha na Paříž

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. To znamená, že při hledání Praha-Paříž jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). Toto je spíš řešení na poslední chvíli Paříž,

Levné lety z Praha na Paříž

Které letecké společnosti provozují Praha na Paříž lety?

Počítáme 6 leteckých společností, abychom naplánovali přímou službu mezi letištěm Praha a jeden z Paříž: Transavia.com France, Czech Airlines, Easyjet, Air France, Smart Wings a Vueling Airlines.
Transavia.com France Praha PařížCzech Airlines Praha PařížEasyjet Praha PařížAir France Praha PařížSmart Wings Praha PařížVueling Airlines Praha Paříž

Levné letenky do Paříž někdy není tak snadné se dostat, ale rádi bychom vám připomněli několik tipů:

 • Buďte flexibilní s daty cesty do Paříž, Ceny se mění v čase v závislosti na mnoha faktorech, včetně data a času cesty. Raději byste měli mít 2 až 3denní flexibilitu při rezervaci cesty.
 • Rezervujte si Praha Paříž let s dostatečným předstihem, abyste získali ty nejlepší ceny. Většinou se jedná o pravidlo číslo jedna pro řízení výnosu: nejlevnější cena je k dispozici dlouho před odjezdem (to se zaměřuje na zákazníky, kteří jsou zvyklí na včasnou rezervaci).

Odletové letiště v Praha

 • PRG Prague Ruzyne

Cílové letiště v Paříž

 • CDG Paris Charles De Gaulle
 • ORY Paris Orly

Praha na Paříž autobus

Pokud hledáte autobusovou dopravu z Praha na Paříž, máte štěstí, protože ve skutečnosti existuje přímá služba.

Jaké jsou autobusové společnosti provozující Praha Paříž ?

Trasa autobusu Praha Paříž je provozována beze změn autobusovými společnostmi FlixBus a Eurolines.

FlixBus Praha PařížEurolines Praha Paříž

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Praha a Paříž a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Proto vám předkládáme několik argumentů, které by vás mohly přesvědčit, abyste nastoupili na autobus Paříž,

 • Ekologičtější je cestování po moderním autobusu než do bazénu. Kromě toho silnicePraha Paříž je sdíleno jinými vozidly a pro provoz autobusu není nutná žádná další infrastruktura.
 • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 882 km cesty.
 • Pokud je délka cesty Praha a Paříž autobusem se může zdát trochu dlouhý, noční autobusy Praha Paříž jsou řešením pro ztrátu času a dosažení Paříž brzy ráno.

Autobusové zastávky v Praha

V závislosti na společnosti se požaduje, aby byla přítomna na autobusové zastávce v Praha 15 až 30 minut před vyznačeným časem odjezdu. Obecně platí, že cíl “Paříž'se zobrazuje v přední části autobusu s ostatními obsluhovanými městy. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

 • Prague Main Railway Station
 • UAN Florenc Praha (Prague)

Příjezd autobusových nádraží v Paříž

Až dorazíte Paříž, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

 • Paris-Bercy
 • Paris Quai de Bercy
 • Paris Galliéni

vlak Praha na Paříž

Noční vlak Praha Paříž

Není třeba platit další hotelový pokoj Paříž když máte možnost cestovat v noci na palubě spacího vlaku.

Vysokorychlostní vlak Praha Paříž

Jedná se o vlaky provozované ve velmi vysoké rychlosti a obsluhující pouze několik měst včetně Praha a Paříž. Často pracují na vyhrazených tratích.

Praha Paříž vlakové společnosti

Mezi 4 dopravci provozují železniční dopravu Praha a Paříž: Russian Railways, Deutsche Bahn, Eurostar a Thalys.
Russian Railways Praha PařížDeutsche Bahn Praha PařížEurostar Praha PařížThalys Praha Paříž

Je možné jet přímo vlakem z Praha na Paříž?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Praha na Paříž bez provedení jakýchkoli změn.

Železniční stanice z Praha

 • Prague hlavní nádraží

Příjezd vlakových stanic v Paříž

 • Paris-Est
 • Paris-Nord

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)