Praha
Cesta lety do Londýn
Londýn
Cesta spolujízda, vlak, autobus do Penzance
Penzance
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Penzance?

Plánujete cestu z Penzance do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Penzance, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Penzance, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (First Great Western, National Express, MegaBus, Smart Wings nebo Easyjet) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Penzance, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Penzance.

Pro cestu z Praha do Penzance máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Penzance

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Penzance a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Penzance

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Penzance je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Penzance

Z Praha do Penzance létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Penzance v rekordním čase.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Penzance, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Penzance

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Penzance
Spojené Království
Anglie
Vzdálenost
1419 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Praha Penzance
Hledání ubytování v Penzance
Naplánujte si cestu z Praha do Penzance jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Penzance jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Penzance, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou First Great Western, National Express, MegaBus, Smart Wings nebo Easyjet, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Penzance s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Penzance

Výhody a nevýhody letů z Praha do Penzance?
Rychlost Let mezi Praha a Penzance je nejrychlejší způsob, jak urazit 1419 km mezi Praha a Penzance.
Výběr leteckých společností Z Praha do Penzance létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Penzance mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Praha do Penzance mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Penzance?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Penzance jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Penzance jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Penzance (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Praha a Penzance mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Penzance překonávají vzdálenost 1419 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Penzance.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Penzance?
Rychlost Vlaky z Praha do Penzance jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Penzance se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Penzance mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Penzance mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Penzance?

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Penzance příjezdová autobusová nádraží

Penzance
Mapa

Příjezdová nádraží v Penzance

Penzance
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Penzance
Hledání ubytování v Penzance

Autobus Praha Penzance

Do autobusu Praha-Penzance si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Penzance se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Penzance pro váš termín cesty.

Většina autobusů mezi Praha a Penzance je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusy mezi Praha a Penzance obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Autobusové společnosti Praha Penzance

National Express
National Express
MegaBus
MegaBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Penzance

Vlaky Praha Penzance

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Penzance alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Penzance závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Penzance jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Penzance, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlaky mezi Praha a Penzance jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové společnosti z Praha do Penzance

First Great Western
First Great Western
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Penzance

Lety Praha Penzance

Letecké společnosti Praha Penzance

Smart Wings
Smart Wings
Easyjet
Easyjet
British Airways
British Airways
Wizzair
Wizzair
Ryanair
Ryanair
Vyhledávání letů Praha Penzance
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu