Cestujte z Praha na Poprad

Uspořádejte si výlet Praha na Poprad v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Poprad v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Poprad
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Poprad

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost439 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Poprad?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Poprad, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Popradkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Poprad na mapě i na trase Praha Poprad a různé body korespondence (Autobusové nádraží Poprad-Tatry, Stanice Poprad-Tatry, Autobusové nádraží Prague Main Railway Station, Stanice Praha-Libeň, Stanice Praha hl. n., ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Poprad

Všechny druhy dopravy Praha Poprad

Na výlet Praha (Česká Republika) na Poprad (Slovensko) ve vzdálenosti 439 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Praha Poprad je přímý.
Vlaky LEO Express to Poprad opustit vlakové nádraží Praha hl. n. na Praha, Příjezd naPoprad bude na stanici Poprad-Tatry Nachází se cca 0.7 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Poprad často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Poprad-Tatry (0.7 km z Poprad, Slovensko). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Poprad,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Poprad,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Poprad od Praha, Můžete si vzít letPraha-Zilina pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Zilina (letiště Zilina, Kód IATA: ILZ) provozovaný společností Czech Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)