Cestujte z Praha na Poznaň

Uspořádejte si výlet Praha na Poznaň v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Poznaň v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Poznaň
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Praha Poznaň

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost311 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Praha na Poznaň ?

Vybrali jste si Poznaň jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Praha a jak najít to nejlepší Praha na Poznaň přepravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Jednoduše zadejte své datum cesty do Poznaň a Vivanoda dělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Cestovat z Praha, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy FlixBus, Blablacar, Deutsche Bahn, Russian Railways, Polskie Koleje Państwowe, Air Berlin, Hellö a Czech Airlines vás vezme Poznaň,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Poznaň?

Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Berlin Südkreuz (Berlín Německo) a mezi městem Berlín (autobusová zastávka Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 9.3 km od centra) a města Poznaň tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Poznan Nachází se asi 0 km od centra.
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlín Německo)
Železniční společnosti
Polskie Koleje Państwowe nabízí linku Berlín-Poznaň Euronight JanKiepura vlak z vlakového nádraží Berlin Hauptbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Poznan Glowny při příjezdu (1.1 km z centra)
Russian Railways provozuje linku z Berlín na Poznaň odjíždějící vlakem Berlin Hauptbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Poznan Glowny ( Polsko)
Deutsche Bahn vyrábí železniční spoje Praha-Berlín IC/EC 27 vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Berlin Hauptbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra) a z Berlín na Poznaň odjíždějící vlakem EC 95 Berlin Hauptbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Poznan Glowny ( Polsko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Poznaň (312 km)
Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Poznaň (příjezd na letiště Lawica POZ)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Poznaň (sloužící letišti Lawica POZ)
Air Berlin provozuje let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Berlín (příjezd na letiště Tegel TXL)

Všechny druhy dopravy Praha Poznaň

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Levné lety z Praha na Poznaň

Které letecké společnosti provozují Praha na Poznaň lety?

Czech Airlines a Job Air provádí přímý let z Praha na letiště Poznaň, Polsko,
Czech Airlines Praha PoznaňJob Air Praha Poznaň

Abychom vám pomohli najít levnější lety k letu Poznaň, chtěli jsme vám dát několik rad:

 • Vyhněte se víkendům, kam létat Poznaň a být flexibilní. Ceny se neustále mění a liší se každý den. Důležitým přínosem bude mít určitou flexibilitu.
 • Nečekejte den před cestou na rezervaci Praha Poznaň let, protože ceny by měly být velmi vysoké. Toto je jedno z nejdůležitějších pravidel v leteckém průmyslu: cestující ve volném čase, kteří chtějí brzy zaplatit méně knih; obchodní cesty jsou ochotny platit více, ale rezervovat pozdě.

Odletové letiště v Praha

 • PRG Prague Ruzyne

Příletové letiště v Poznaň

 • POZ Lawica

Carpool od Praha na Poznaň

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. Takže máte více šancí najít Praha-Poznaň jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Dobrá volba pro lastminute pobyt v Poznaň!

V posledních letech se praxe carsharingu značně rozšířila, takže možná budete mít šanci najít Praha-Poznaň jízda. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

vlak Praha na Poznaň

Praha Poznaň vlakové společnosti

Jedná se o 3 železničních společností, které můžete vzít během cesty do Poznaň: Polskie Koleje Państwowe, Russian Railways a Deutsche Bahn.
Polskie Koleje Państwowe Praha PoznaňRussian Railways Praha PoznaňDeutsche Bahn Praha Poznaň

Existuje přímý vlak určený pro Poznaň z Praha?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Praha na Poznaň bez provedení jakýchkoli změn.

Noční vlak Praha Poznaň

Místo příjezdu Poznaň v noci a zaplatit hotelový pokoj, raději odjezd Praha ve večerních hodinách s pohodlím spacího vlaku vybaveného lůžky.

Meziměstský vlak Praha Poznaň

Železniční stanice je čtrnáct Praha a Poznaň jsou obsluhovány meziměstskými vlaky, které jsou rychlejší než regionální vlaky.

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Praha

 • Prague hlavní nádraží

Příjezd vlakových stanic v Poznaň

 • Poznan Glowny

Praha na Poznaň autobus

Autobusové zastávky v Praha

Doporučujeme, abyste dorazili na Praha autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Pak stačí jen potvrdit jízdenku u řidiče Hellö nebo FlixBus, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

 • Prague Main Railway Station
 • UAN Florenc Praha (Prague)

Příjezd autobusových nádraží v Poznaň

Až dorazíte Poznaň, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

 • Poznan

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)