Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta spolujízda, vlak do Přerov
Přerov
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta lety, vlak, autobus, spolujízda do Ostrava
Ostrava
Cesta vlak, spolujízda do Přerov
Přerov
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Olomouc
Olomouc
Cesta vlak, spolujízda do Přerov
Přerov
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Přerov?

Plánujete cestu z Přerov do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Přerov, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Přerov, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (LEO Express, ÖBB, FlixBus, Czech Airlines nebo Job Air) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Přerov, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Přerov.

Pro cestu z Praha do Přerov máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Přerov

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Přerov a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Přerov

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Přerov je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Přerov

Z Praha do Přerov létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Přerov v rekordním čase.

Spolujízda Praha Přerov

Spolujízda mezi Praha a Přerov je ideální, pokud chcete cestovat do Přerov v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Přerov.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Přerov, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Přerov

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Přerov
Česká Republika
Vzdálenost
229 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda a vlak
Vyhledávání jízdenek Praha Přerov
Hledání ubytování v Přerov
Naplánujte si cestu z Praha do Přerov jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Přerov jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Přerov, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou LEO Express, ÖBB, FlixBus, Czech Airlines nebo Job Air, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Přerov s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Přerov

Výhody a nevýhody letů z Praha do Přerov?
Rychlost Let mezi Praha a Přerov je nejrychlejší způsob, jak urazit 229 km mezi Praha a Přerov.
Výběr leteckých společností Z Praha do Přerov létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Praha do Přerov mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Přerov musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Přerov mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Přerov?
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Přerov jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Přerov (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Přerov, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Přerov jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Praha a Přerov mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Přerov překonávají vzdálenost 229 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Přerov.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Přerov?
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Přerov je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Praha do Přerov je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Praha do Přerov na životní prostředí.
Spolehlivost Při cestě do Praha Přerov byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Přerov může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Komfort Po celou dobu cesty z Praha do Přerov musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Přerov?
Rychlost Vlaky z Praha do Přerov jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Přerov se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Praha a Přerov obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Přerov mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Přerov mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Přerov?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Praha Letiště Václava Havla
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Praha-Libeň
Mapa
Praha hl. n.
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Příjezdová nádraží v Přerov

Prerov
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Přerov
Hledání ubytování v Přerov

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Přerov

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Přerov a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Přerov.

  • 1. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Přerov. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Přerov.
  • 2. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Praha do Přerov, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Přerov, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 3. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Praha a Přerov. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Praha do Přerov ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.

Autobus Praha Přerov

Do autobusu Praha-Přerov si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Přerov se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Přerov pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Přerov se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Přerov na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Praha a Přerov je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Přerov spojena s dodatečnými náklady.

Četnost odjezdů do Praha z Přerov se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Přerov, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusové společnosti Praha Přerov

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Přerov

Vlaky Praha Přerov

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Přerov alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Přerov závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Přerov jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Přerov, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Praha do Přerov lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlaky mezi Praha a Přerov jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Přerov, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Přerov.

Vlakové společnosti z Praha do Přerov

LEO Express
LEO Express
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Přerov

Lety Praha Přerov

Letecké společnosti Praha Přerov

Czech Airlines
Czech Airlines
Job Air
Job Air
Vyhledávání letů Praha Přerov

Spolujízda Praha Přerov

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Přerov, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Přerov závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Přerov, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Přerov. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Počet míst ve spolujízdě z Praha do Přerov závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Přerov závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Praha Přerov

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Přerov

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu