Cestujte z Praha na Přerov

Uspořádejte si výlet Praha na Přerov v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Přerov v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Přerov
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Přerov

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost229 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Praha na Přerov ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Praha na Přerov? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Přerov, Jednoduše zadejte své datum cesty do Přerov a Vivanoda dělá zbytek. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Chcete-li dosáhnout cíle z Praha, budete cestovat s ÖBB, LEO Express, Blablacar, FlixBus, Job Air nebo Czech Airlines do autobusy, spolujízda, vlaky nebo lety,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Přerov?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Přerov ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Přerov (229 km)
Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Ostrava-Přerov Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Ostrava Svinov (5.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prerov při příjezdu (1 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Praha na Přerov odjíždějící vlakem Praha hl. n. se dostanete na vlakové nádraží Prerov ( Česká Republika)
Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Ostrava (příjezd na letiště Mosnov OSR)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Ostrava (sloužící letišti Mosnov OSR)

Všechny druhy dopravy Praha Přerov

Na výlet Praha (Česká Republika) na Přerov (Česká Republika) ve vzdálenosti 229 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Praha Přerov je přímý.
Vlaky LEO Express to Přerov opustit vlakové nádraží Praha hl. n. na Praha, Příjezd naPřerov bude na stanici Prerov Nachází se cca 1 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Přerov často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Přerov (0.9 km z Přerov, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Přerov,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Přerov,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Přerov od Praha, Můžete si vzít letPraha-Ostrava pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Ostrava (letiště Mosnov, Kód IATA: OSR) provozovaný společností Czech Airlines nebo Job Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)