Cestujte z Praha na Sankt Polten

Uspořádejte si výlet Praha na Sankt Polten v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Sankt Polten v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Sankt Polten
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Sankt Polten

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost227 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Praha na Sankt Polten ?

Sankt Polten je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Praha na Sankt Polten dopravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda a vlaky dostat se Sankt Polten, Jednoduše zadejte své datum cesty do Sankt Polten a Vivanoda dělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Chcete-li dosáhnout cíle z Praha, budete cestovat s ÖBB, FlixBus, Deutsche Bahn, Blablacar, WestBahn, Hellö, LEO Express nebo WestBus do autobusy, spolujízda nebo vlaky,

Všechny druhy dopravy Praha Sankt Polten

Na výlet Praha (Česká Republika) na Sankt Polten (Dolní Rakousy, Rakousko) ve vzdálenosti 227 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Sankt Polten,
Není možné jít přímo z Praha na Sankt Polten vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Praha-Linz a Linz-Sankt Polten umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky Regional-Express (REX) ÖBB to Linz opustit vlakové nádraží Prague hlavní nádraží na Praha, Příjezd naLinz bude na stanici Linz Nachází se cca 0.1 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Linz kde vlak InterCity (IC), Euronight nebo Railjet (RJ) provozovaný společností ÖBB odejde Sankt Polten,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Praha-Sankt Polten bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Praha-Linz a Linz-Sankt Polten,
Nalodíte se na autobus WestBus, FlixBus nebo LEO Express Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Linz Hauptbahnhof (1.8 km z Linz, Rakousko). Jděte prosím na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (na 1.5 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Linz,Ja%(dist_unit)sile dorazil Linz, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Sankt Polten (Dolní Rakousy Rakousko).

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Sankt Polten?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů Hellö zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to (VIB) Vienna International Busterminal (Vídeň Rakousko)
WestBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Linz tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Linz Hauptbahnhof Nachází se asi 1.8 km od centra.
Rotace provádí společnost FlixBus od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Linz Hbf (Horní Rakousy Rakousko) a mezi městem Linz (autobusová zastávka Linz Hauptbahnhof na 1.8 km od centra) a města Sankt Polten tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží St. Pölten Nachází se asi 0.4 km od centra.
Síť LEO Express zahrnuje sběrnicovou linku od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Linz Industriezeile (Horní Rakousy Rakousko)
Železniční společnosti
WestBahn nabízí linku Vídeň-Sankt Polten WB vlak z vlakového nádraží Wien Westbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici St. Pölten Hauptbahnhof při příjezdu (0.4 km z centra)
ÖBB provozuje linky z Praha na Linz odjíždějící vlakem Regional-Express (REX) Prague hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Linz (Horní Rakousy Rakousko) a Linz-Sankt Polten Euronight vlak z vlakového nádraží Linz (0.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici St. Pölten Hauptbahnhof při příjezdu (0.4 km z centra)
Deutsche Bahn vyrábí železniční spoje z Praha na Vídeň odjíždějící vlakem IC/EC 27 Prague hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Wien Westbahnhof (Vídeň Rakousko) a Vídeň-Sankt Polten ICE vlak z vlakového nádraží Wien Westbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici St. Pölten Hauptbahnhof při příjezdu (0.4 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Sankt Polten (228 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)