Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety do Stavanger
Stavanger
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Berlín
Berlín
Cesta lety do Stavanger
Stavanger
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, vlak do Kodaň
Kodaň
Cesta lety do Stavanger
Stavanger
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Stavanger?

Plánujete cestu z Stavanger do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Stavanger, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Stavanger, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, VY, Hellö, FlixBus nebo Air Berlin) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Stavanger, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Stavanger.

Pro cestu z Praha do Stavanger máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Stavanger

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Stavanger a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Stavanger

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Stavanger je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Stavanger

Z Praha do Stavanger létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Stavanger v rekordním čase.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Stavanger, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Stavanger

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Stavanger
Norsko
Vzdálenost
1133 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety
Vyhledávání jízdenek Praha Stavanger
Hledání ubytování v Stavanger
Naplánujte si cestu z Praha do Stavanger jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Stavanger jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Stavanger, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, VY, Hellö, FlixBus nebo Air Berlin, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Stavanger s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Stavanger

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Stavanger?
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Stavanger jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Stavanger (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Stavanger, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Stavanger jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Praha a Stavanger mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Stavanger překonávají vzdálenost 1133 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Stavanger.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Stavanger?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Stavanger je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Stavanger se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Rychlost Vlaky z Praha do Stavanger jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Stavanger mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Stavanger mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Stavanger?
Rychlost Let mezi Praha a Stavanger je nejrychlejší způsob, jak urazit 1133 km mezi Praha a Stavanger.
Výběr leteckých společností Z Praha do Stavanger létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Praha do Stavanger mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Stavanger musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Stavanger mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Stavanger?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Příjezdová nádraží v Stavanger

Stavanger
Mapa

Letiště příjezdu do Stavanger

Sola
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Stavanger
Hledání ubytování v Stavanger

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Stavanger

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Stavanger a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo lety, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Stavanger.

  • 1. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Praha-Stavanger jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Stavanger mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 2. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Praha-Stavanger jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Stavanger spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Praha-Stavanger ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Stavanger.
  • 3. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Praha do Stavanger, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Stavanger, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Autobus Praha Stavanger

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Stavanger se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Stavanger na Vivanoda.

Autobusy mezi Praha a Stavanger obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Četnost odjezdů do Praha z Stavanger se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Stavanger, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Praha a Stavanger je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Stavanger se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Stavanger pro váš termín cesty.

Autobusové jízdenky Praha-Stavanger jsou často levnější, pokud si je koupíte předem, zejména pokud si je rezervujete několik týdnů předem. Někteří autobusoví dopravci však nabízejí i last minute nabídky, aby obsadili zbývající místa.

Autobusové společnosti Praha Stavanger

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Stavanger

Vlaky Praha Stavanger

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Stavanger, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Stavanger.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Stavanger alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Stavanger zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Stavanger, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Stavanger existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Jízdenky na trasu z Praha do Stavanger si můžete vyzvednout na nádraží, vytisknout doma nebo přímo z mobilního telefonu. Na některých nádražích je také možné vyzvednout si jízdenky prostřednictvím samoobslužného kiosku.

Vlakové společnosti z Praha do Stavanger

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
VY
VY
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Stavanger

Lety Praha Stavanger

Letecké společnosti Praha Stavanger

Air Berlin
Air Berlin
Czech Airlines
Czech Airlines
Norwegian Air Shuttle
Norwegian Air Shuttle
Cimber Air
Cimber Air
SAS - Scandinavian Airlines
SAS - Scandinavian Airlines
Wideroe
Wideroe
Vyhledávání letů Praha Stavanger

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu