Praha
Přímá cesta spolujízda, autobus, lety, vlak do Stuttgart
Stuttgart
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Stuttgart?

Plánujete cestu z Stuttgart do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Stuttgart, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Stuttgart, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, ÖBB, SBB CFF FFS, DeinBus nebo IC Bus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Stuttgart, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Stuttgart.

Pro cestu z Praha do Stuttgart máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Stuttgart

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Stuttgart a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Stuttgart

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Stuttgart je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Stuttgart

Z Praha do Stuttgart létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Stuttgart v rekordním čase.

Spolujízda Praha Stuttgart

Spolujízda mezi Praha a Stuttgart je ideální, pokud chcete cestovat do Stuttgart v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Stuttgart.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Stuttgart, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Stuttgart

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Stuttgart
Německo
Bádensko-Württembersko
Vzdálenost
406 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda, autobus, lety a vlak
Vyhledávání jízdenek Praha Stuttgart
Hledání ubytování v Stuttgart
Naplánujte si cestu z Praha do Stuttgart jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Stuttgart jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Stuttgart, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, ÖBB, SBB CFF FFS, DeinBus nebo IC Bus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Stuttgart s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Stuttgart

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Stuttgart?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Stuttgart jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Stuttgart jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Stuttgart (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Stuttgart, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Praha a Stuttgart mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Stuttgart překonávají vzdálenost 406 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Stuttgart.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Stuttgart?
Rychlost Let mezi Praha a Stuttgart je nejrychlejší způsob, jak urazit 406 km mezi Praha a Stuttgart.
Výběr leteckých společností Z Praha do Stuttgart létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Stuttgart mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Praha do Stuttgart mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Stuttgart musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Stuttgart?
Úsporné Spolujízda z Praha do Stuttgart je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Stuttgart je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Praha do Stuttgart na životní prostředí.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Stuttgart může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Praha Stuttgart byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Komfort Po celou dobu cesty z Praha do Stuttgart musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Stuttgart?
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Stuttgart se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Praha a Stuttgart obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Stuttgart je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Stuttgart mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Stuttgart mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Stuttgart?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Stuttgart příjezdová autobusová nádraží

Stuttgart Airport
Mapa
Stuttgart Airport
Mapa
Stuttgart Obertürkheim
Mapa
Stuttgart-Vaihingen
Mapa

Příjezdová nádraží v Stuttgart

Stuttgart Hbf
Mapa
Stuttgart-Bad Cannstatt
Mapa

Letiště příjezdu do Stuttgart

Echterdingen
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Stuttgart
Hledání ubytování v Stuttgart

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Stuttgart

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Stuttgart a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Stuttgart.

  • 1. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Praha a Stuttgart. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Praha do Stuttgart ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.
  • 2. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Stuttgart. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Stuttgart.
  • 3. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Praha-Stuttgart jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Stuttgart mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.

Autobus Praha Stuttgart

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Stuttgart spojena s dodatečnými náklady.

Většina autobusů mezi Praha a Stuttgart je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Stuttgart se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Stuttgart pro váš termín cesty.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Stuttgart online. Tato služba je často zpoplatněna.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Stuttgart se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Stuttgart na Vivanoda.

Do autobusu Praha-Stuttgart si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Praha Stuttgart

DeinBus
DeinBus
IC Bus
IC Bus
FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Blablabus
Blablabus
Hellö
Hellö
ADAC PostBus
ADAC PostBus
Onebus
Onebus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Stuttgart

Vlaky Praha Stuttgart

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Stuttgart existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Stuttgart alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Stuttgart zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Stuttgart, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Stuttgart.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Stuttgart, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Stuttgart závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Stuttgart jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové společnosti z Praha do Stuttgart

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
SNCF
SNCF
FlixTrain
FlixTrain
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Stuttgart

Lety Praha Stuttgart

Letecké společnosti Praha Stuttgart

Czech Airlines
Czech Airlines
Vyhledávání letů Praha Stuttgart

Spolujízda Praha Stuttgart

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Stuttgart závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Stuttgart, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Stuttgart závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Stuttgart, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Stuttgart kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Stuttgart. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu Praha Stuttgart

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Stuttgart

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu