Cestujte z Praha na Uherské Hradiště

Uspořádejte si výlet Praha na Uherské Hradiště v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Uherské Hradiště v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Uherské Hradiště
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Uherské Hradiště

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost247 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Uherské Hradiště?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Praha Uherské Hradiště, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Uherské Hradištěkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Uherské Hradiště na mapě i na trase Praha Uherské Hradiště a různé body korespondence (Autobusové nádraží Uherské Hradiště aut. nádr., Autobusové nádraží Staré Město, Stanice Staré Město u Uherského Hradiště, Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), Autobusové nádraží Prague Main Railway Station, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Uherské Hradiště

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Uherské Hradiště?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Uherské Hradiště aut. nádr. ( Česká Republika)
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Brno tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Brno Nachází se asi 2 km od centra.
FlixBus Bus Company rotuje od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Staré Město ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Uherské Hradiště (248 km)
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Praha-Uherské Hradiště vlak z vlakového nádraží Praha hl. n. (1.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Staré Město u Uherského Hradiště při příjezdu (2.9 km z centra)

Všechny druhy dopravy Praha Uherské Hradiště

Na výlet Praha (Česká Republika) na Uherské Hradiště (Česká Republika) ve vzdálenosti 247 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Uherské Hradiště často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus LEO Express nebo FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Uherské Hradiště aut. nádr. (0.7 km z Uherské Hradiště, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (na 1.5 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Uherské Hradiště,
Vlak Praha Uherské Hradiště je přímý.
Vlaky LEO Express to Uherské Hradiště opustit vlakové nádraží Praha hl. n. na Praha, Příjezd naUherské Hradiště bude na stanici Staré Město u Uherského Hradiště Nachází se cca 2.9 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Uherské Hradiště,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)