Praha
Přímá cesta spolujízda, vlak, autobus do Villach
Villach
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Villach?

Plánujete cestu z Villach do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Villach, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Villach, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, ÖBB, FlixBus, Hellö nebo WestBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Villach, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Villach.

Pro cestu z Praha do Villach máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Villach

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Villach a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Villach

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Villach je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Villach

Z Praha do Villach létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Villach v rekordním čase.

Spolujízda Praha Villach

Spolujízda mezi Praha a Villach je ideální, pokud chcete cestovat do Villach v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Villach.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Villach, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Villach

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Villach
Rakousko
Korutany
Vzdálenost
388 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda, vlak a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Villach
Hledání ubytování v Villach
Naplánujte si cestu z Praha do Villach jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Villach jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Villach, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, ÖBB, FlixBus, Hellö nebo WestBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Villach s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Villach

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Villach?
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Villach jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Villach (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Villach jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Villach, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Praha a Villach mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Villach překonávají vzdálenost 388 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Villach.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Villach?
Rychlost Let mezi Praha a Villach je nejrychlejší způsob, jak urazit 388 km mezi Praha a Villach.
Výběr leteckých společností Z Praha do Villach létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Praha do Villach mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Villach mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Villach musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Villach?
Úsporné Spolujízda z Praha do Villach je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Villach je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Praha do Villach na životní prostředí.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Villach může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Praha Villach byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Komfort Po celou dobu cesty z Praha do Villach musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Villach?
Komfort Vlaky mezi Praha a Villach obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Rychlost Vlaky z Praha do Villach jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Villach se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Villach mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Villach mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Villach?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Praha-Vrsovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Villach příjezdová autobusová nádraží

Villach Hauptbahnhof
Mapa

Příjezdová nádraží v Villach

Villach Hbf
Mapa
Villach Seebach
Mapa
Villach St.Ruprecht
Mapa
Villach Warmbad
Mapa
Villach Westbahnhof
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Villach
Hledání ubytování v Villach

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Villach

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Villach a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Villach.

  • 1. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Praha a Villach. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Praha do Villach ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.
  • 2. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Praha do Villach, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Villach a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 3. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Villach. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Villach.

Autobus Praha Villach

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Villach online. Tato služba je často zpoplatněna.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Villach se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Villach na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Praha a Villach je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Villach se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Villach pro váš termín cesty.

Autobusy mezi Praha a Villach obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Četnost odjezdů do Praha z Villach se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Villach, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusové společnosti Praha Villach

FlixBus
FlixBus
Hellö
Hellö
WestBus
WestBus
LEO Express
LEO Express
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Villach

Vlaky Praha Villach

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Villach zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové jízdenky z Praha do Villach lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Villach, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Villach.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Villach závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Villach jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlaky mezi Praha a Villach jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Jízdenky na trasu z Praha do Villach si můžete vyzvednout na nádraží, vytisknout doma nebo přímo z mobilního telefonu. Na některých nádražích je také možné vyzvednout si jízdenky prostřednictvím samoobslužného kiosku.

Vlakové společnosti z Praha do Villach

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Villach

Lety Praha Villach

Letecké společnosti Praha Villach

Adria Airways
Adria Airways
Czech Airlines
Czech Airlines
Vyhledávání letů Praha Villach

Spolujízda Praha Villach

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Villach závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Villach, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Villach závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Villach. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Villach, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Platforma pro spolujízdu Praha Villach

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Villach

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu