Doporučená trasa
Praha
Cesta lety, autobus, spolujízda, vlak do Frankfurt nad Mohanem
Frankfurt nad Mohanem
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Wurzburg
Wurzburg
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Přímá cesta vlak, spolujízda, autobus do Wurzburg
Wurzburg
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, spolujízda do Norimberk
Norimberk
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Wurzburg
Wurzburg
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Wurzburg?

Plánujete cestu z Wurzburg do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Wurzburg, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Wurzburg, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, ÖBB, IC Bus, Blablabus nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Wurzburg, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Wurzburg.

Pro cestu z Praha do Wurzburg máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Wurzburg

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Wurzburg a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Wurzburg

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Wurzburg je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Wurzburg

Z Praha do Wurzburg létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Wurzburg v rekordním čase.

Spolujízda Praha Wurzburg

Spolujízda mezi Praha a Wurzburg je ideální, pokud chcete cestovat do Wurzburg v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Wurzburg.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Wurzburg, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Wurzburg

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Wurzburg
Německo
Bavorsko
Vzdálenost
323 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Wurzburg
Hledání ubytování v Wurzburg
Naplánujte si cestu z Praha do Wurzburg jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Wurzburg jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Wurzburg, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, ÖBB, IC Bus, Blablabus nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Wurzburg s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Wurzburg

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Wurzburg?
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Wurzburg se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Krajina Vlaky mezi Praha a Wurzburg často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Rychlost Vlaky z Praha do Wurzburg jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Flexibilita Časy vlaků Praha Wurzburg mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Wurzburg mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Wurzburg?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Wurzburg jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Wurzburg, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Wurzburg jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Wurzburg (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Wurzburg překonávají vzdálenost 323 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Wurzburg.
Komfort Autobusy mezi Praha a Wurzburg mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Wurzburg?
Výběr leteckých společností Z Praha do Wurzburg létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Praha a Wurzburg je nejrychlejší způsob, jak urazit 323 km mezi Praha a Wurzburg.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Wurzburg mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Wurzburg musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Praha do Wurzburg mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Wurzburg?
Flexibilní Spolujízda z Praha do Wurzburg je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Praha do Wurzburg je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Wurzburg je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Wurzburg může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Praha Wurzburg byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Wurzburg?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa
Praha Dejvická
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Wurzburg příjezdová autobusová nádraží

Würzburg, Hauptbahnhof
Mapa

Příjezdová nádraží v Wurzburg

Würzburg Hbf
Mapa
Würzburg-Zell
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Wurzburg
Hledání ubytování v Wurzburg

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Wurzburg

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Wurzburg a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Wurzburg.

  • 1. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Praha do Wurzburg, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Wurzburg a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 2. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Praha a Wurzburg se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Wurzburg si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.
  • 3. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Praha-Wurzburg jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Wurzburg spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Praha-Wurzburg ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Wurzburg.

Autobus Praha Wurzburg

Četnost odjezdů do Praha z Wurzburg se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Wurzburg, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Wurzburg se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Wurzburg pro váš termín cesty.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Wurzburg spojena s dodatečnými náklady.

Autobusy mezi Praha a Wurzburg obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Wurzburg online. Tato služba je často zpoplatněna.

Většina autobusů mezi Praha a Wurzburg je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Praha Wurzburg

IC Bus
IC Bus
Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
ADAC PostBus
ADAC PostBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Wurzburg

Vlaky Praha Wurzburg

Vlakové jízdenky z Praha do Wurzburg lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Wurzburg závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Wurzburg jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Wurzburg, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Wurzburg.

Vlaky mezi Praha a Wurzburg jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Wurzburg zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Wurzburg alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Praha do Wurzburg

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Wurzburg

Lety Praha Wurzburg

Letecké společnosti Praha Wurzburg

Czech Airlines
Czech Airlines
Lufthansa
Lufthansa
Vyhledávání letů Praha Wurzburg

Spolujízda Praha Wurzburg

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Wurzburg závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Wurzburg, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Wurzburg, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Wurzburg. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Wurzburg kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Wurzburg závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Praha Wurzburg

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Wurzburg

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu