Cestujte z Praha na Záhřeb

Uspořádejte si výlet Praha na Záhřeb v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Záhřeb v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Záhřeb
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Záhřeb

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost491 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Praha na Záhřeb ?

Plánujete výlet Praha na Záhřeb a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Praha Záhřeb? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety, vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Záhřeb z Praha Stačí zadat data cesty do Záhřeb pak Vivanoda udělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Praha - Záhřeb nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Cestovat z Praha, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy Hellö, FlixBus, Blablacar, Czech Airlines, Deutsche Bahn a Croatia Airlines vás vezme Záhřeb,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Záhřeb?

Letecké společnosti
Croatia Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Záhřeb (příjezd na letiště Pleso ZAG)
Czech Airlines zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Záhřeb (sloužící letišti Pleso ZAG)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Záhřeb (492 km)
Autobusové společnosti
Hellö poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to (VIB) Vienna International Busterminal (Vídeň Rakousko) a mezi městem Vídeň (autobusová zastávka (VIB) Vienna International Busterminal na 0.1 km od centra) a města Záhřeb tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Zagreb Nachází se asi 2.2 km od centra.
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Zagreb (Záhřeb Chorvatsko)
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Praha-Graz IC/EC 27 vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Graz Hbf při příjezdu (2 km z centra)

Všechny druhy dopravy Praha Záhřeb

Na výlet Praha (Česká Republika) na Záhřeb (Záhřeb, Chorvatsko) ve vzdálenosti 491 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Záhřeb často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Zagreb (0.7 km z Záhřeb, Chorvatsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Záhřeb,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Záhřeb,
Přímý let Praha > Záhřeb bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Záhřeb (letiště Pleso, Kód IATA: ZAG) provozovaný společností Croatia Airlines nebo Czech Airlines.
Není možné jít přímo z Praha na Záhřebbez změny. Můžete si vzít vlakPraha-Graz a použití autobus do cíle.
Vlaky IC/EC 27 Deutsche Bahn to Graz opustit vlakové nádraží Prague hlavní nádraží na Praha, Příjezd naGraz bude na stanici Graz Hbf Nachází se cca 2 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)