Cestujte z Praha na Zilina

Uspořádejte si výlet Praha na Zilina v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Zilina v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Zilina
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Zilina

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost326 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Zilina?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Zilina, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Zilinakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Zilina na mapě i na trase Praha Zilina a různé body korespondence (Letiště Zilina, Autobusové nádraží Žilina, Stanice Žilina, Letiště Prague Ruzyne, Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Zilina

Všechny druhy dopravy Praha Zilina

Na výlet Praha (Česká Republika) na Zilina (Slovensko) ve vzdálenosti 326 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Praha > Zilina bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Zilina (letiště Zilina, Kód IATA: ILZ) provozovaný společností Czech Airlines.
Vlak Praha Zilina je přímý.
Vlaky LEO Express to Zilina opustit vlakové nádraží Praha hl. n. na Praha, Příjezd naZilina bude na stanici Žilina Nachází se cca 0.7 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Zilina,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Zilina často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Žilina (0.8 km z Zilina, Slovensko). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Zilina,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)