Cestujte z Přerov na Bohumín

Uspořádejte si výlet Přerov na Bohumín v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Přerov na Bohumín v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Přerov
Bohumín
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Přerov Bohumín

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost82 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Přerov na Bohumín ?

Plánujete výlet Přerov na Bohumín a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Přerov Bohumín? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda a vlaky dostat se Bohumín, Vyplňte datum cesty do Bohumín a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Přerov - Bohumín nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Cestovat z Přerov, vlaky, spolujízda nebo autobusy Blablacar, FlixBus, LEO Express a ÖBB vás vezme Bohumín,

Které dopravní společnosti mají jít Přerov na Bohumín?

Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Přerov-Bohumín Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Prerov (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bohumin při příjezdu (0.4 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Přerov na Bohumín odjíždějící vlakem Prerov se dostanete na vlakové nádraží Bohumin ( Česká Republika)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Přerov na Přerov a to Bohumín ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Přerov-Bohumín (83 km)

Všechny druhy dopravy Přerov Bohumín

Na výlet Přerov (Česká Republika) na Bohumín (Česká Republika) ve vzdálenosti 82 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Přerov Bohumín je přímý.
Vlaky Chopin Night Train ÖBB nebo LEO Express to Bohumín opustit vlakové nádraží Prerov na Přerov, Příjezd naBohumín bude na stanici Bohumin Nachází se cca 0.4 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Přerov-Bohumín často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Přerov, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Bohumín (0.4 km z Bohumín, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Přerov (na 0.9 km od Přerov) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Bohumín,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Přerov-Bohumín,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)