Přerov
Přímá cesta vlak, autobus, spolujízda do Bohumín
Bohumín
Viz ceny

Jak se dostat z Přerov do Bohumín?

Plánujete cestu z Bohumín do Přerov a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Přerov do Bohumín, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Přerov a Bohumín, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (LEO Express, ÖBB, Blablacar nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Přerov a Bohumín, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Přerov Bohumín.

Pro cestu z Přerov do Bohumín máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Přerov Bohumín

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Přerov do Bohumín a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Přerov Bohumín

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Přerov Bohumín je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Přerov Bohumín

Spolujízda mezi Přerov a Bohumín je ideální, pokud chcete cestovat do Bohumín v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Přerov nebo Bohumín.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Přerov do Bohumín, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Přerov Bohumín

Město odjezdu
Přerov
Česká Republika
Cílové město
Bohumín
Česká Republika
Vzdálenost
82 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Přerov Bohumín
Hledání ubytování v Bohumín
Naplánujte si cestu z Přerov do Bohumín jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Přerov do Bohumín jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Přerov a Bohumín, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou LEO Express, ÖBB, Blablacar nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Přerov a Bohumín s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Přerov a Bohumín

Výhody a nevýhody spolujízdy z Přerov do Bohumín?
Přátelskost Spolujízda mezi Přerov a Bohumín je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Přerov do Bohumín je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Přerov do Bohumín je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Spolehlivost Při cestě do Přerov Bohumín byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Přerov do Bohumín může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Přerov do Bohumín?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Přerov a Bohumín jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Přerov do Bohumín jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Bohumín (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Přerov a Bohumín, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Přerov a Bohumín mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Přerov do Bohumín překonávají vzdálenost 82 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Bohumín.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Přerov do Bohumín?
Dostupnost Vlaková nádraží v Přerov nebo Bohumín se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Přerov a Bohumín obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Rychlost Vlaky z Přerov do Bohumín jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Přerov-Bohumín mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Přerov Bohumín mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Přerov? Kam přijedu v Bohumín?

Odjezdová autobusová nádraží v Přerov

Přerov
Mapa

Odjezdová nádraží v Přerov

Prerov
Mapa

Bohumín příjezdová autobusová nádraží

Bohumín
Mapa

Příjezdová nádraží v Bohumín

Bohumin
Mapa
Vyhledávání jízdenek Přerov Bohumín
Hledání ubytování v Bohumín

3 tipy pro levnější cestování mezi Přerov a Bohumín

Rozhodli jste se cestovat z Přerov do Bohumín a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Přerov do Bohumín.

  • 1. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Přerov do Bohumín, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Bohumín a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 2. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Přerov do Bohumín, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Bohumín, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 3. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Přerov do Bohumín. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Bohumín.

Autobus Přerov Bohumín

Četnost odjezdů do Přerov z Bohumín se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Bohumín, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Přerov a Bohumín se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Bohumín pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Přerov - Bohumín se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Přerov do Bohumín na Vivanoda.

Autobusy mezi Přerov a Bohumín obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi Přerov a Bohumín je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Přerov-Bohumín si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Přerov Bohumín

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Přerov Bohumín

Vlaky Přerov Bohumín

Vlakové jízdenky z Přerov do Bohumín lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Průměrná doba jízdy vlakem z Přerov do Bohumín závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Bohumín jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Přerov do Bohumín alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Přerov do Bohumín, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Přerov a Bohumín.

Vlaky mezi Přerov a Bohumín jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Přerov a Bohumín, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové společnosti z Přerov do Bohumín

LEO Express
LEO Express
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Přerov Bohumín

Spolujízda Přerov Bohumín

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Průměrné náklady na spolujízdu z Přerov do Bohumín závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Přerov do Bohumín, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z Přerov do Bohumín závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Doba trvání společné jízdy mezi Přerov a Bohumín závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Přerov a Bohumín. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu Přerov Bohumín

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Přerov Bohumín
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu