Cestujte z Přerov na Brno

Uspořádejte si výlet Přerov na Brno v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Přerov na Brno v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Přerov
Brno
/
  • Získejte sazby
2
Přerov
Olomouc
Brno
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Přerov Brno

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost66 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Přerov na Brno?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Přerov Brno, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Přerov Brnokliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Přerov a Brno na mapě i na trase Přerov Brno a různé body korespondence (Autobusové nádraží Brno Zvonařka, Stanice Prerov, Autobusové nádraží Přerov) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Brno

Všechny druhy dopravy Přerov Brno

Na výlet Přerov (Česká Republika) na Brno (Česká Republika) ve vzdálenosti 66 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Přerov-Brno,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Přerov-Brno bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Přerov-Olomouc a Olomouc-Brno,
Nalodíte se na autobus FlixBus Přerov, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Olomouc hl. n. (1.9 km z Olomouc, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Přerov (na 0.9 km od Přerov) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Olomouc,Ja%(dist_unit)sile dorazil Olomouc, vezměte další autobus LEO Express nebo FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Brno ( Česká Republika).
Není možné jít přímo z Přerov na Brnobez změny. Můžete si vzít vlakPřerov-Olomouc a použití autobus do cíle.
Vlaky LEO Express to Olomouc opustit vlakové nádraží Prerov na Přerov, Příjezd naOlomouc bude na stanici Olomouc hl.n. Nachází se cca 1.9 km min.

Které dopravní společnosti mají jít Přerov na Brno?

Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Přerov-Olomouc vlak z vlakového nádraží Prerov (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Olomouc hl.n. při příjezdu (1.9 km z centra)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Olomouc hl. n. na Olomouc a to Brno Zvonařka ( Česká Republika)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po tratích mezi městem Přerov (autobusová zastávka Přerov na 0.9 km od centra) a města Olomouc tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Olomouc hl. n. Nachází se asi 1.9 km od centra. a od autobusového nádraží Olomouc hl. n. na Olomouc a to Brno Zvonařka ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Přerov-Brno (66 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)