Doporučená trasa
Přerov
Přímá cesta spolujízda, autobus do Brno
Brno
Viz ceny
Alternativní trasy
Přerov
Cesta spolujízda, vlak, autobus do Olomouc
Olomouc
Cesta autobus, spolujízda do Brno
Brno
Viz ceny

Jak se dostat z Přerov do Brno?

Plánujete cestu z Brno do Přerov a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Přerov do Brno, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Přerov a Brno, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixBus, LEO Express, Blablacar nebo LEO Express) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Přerov a Brno, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Přerov Brno.

Pro cestu z Přerov do Brno máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Přerov Brno

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Přerov do Brno a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Přerov Brno

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Přerov Brno je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Přerov Brno

Spolujízda mezi Přerov a Brno je ideální, pokud chcete cestovat do Brno v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Přerov nebo Brno.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Přerov do Brno, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Přerov Brno

Město odjezdu
Přerov
Česká Republika
Cílové město
Brno
Česká Republika
Vzdálenost
66 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Přerov Brno
Hledání ubytování v Brno
Naplánujte si cestu z Přerov do Brno jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Přerov do Brno jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Přerov a Brno, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixBus, LEO Express, Blablacar nebo LEO Express, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Přerov a Brno s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Přerov a Brno

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Přerov do Brno?
Komfort Vlaky mezi Přerov a Brno obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Rychlost Vlaky z Přerov do Brno jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Přerov-Brno mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Přerov Brno mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Přerov do Brno?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Přerov a Brno, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Přerov do Brno jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Brno (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Přerov a Brno mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Přerov do Brno překonávají vzdálenost 66 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Brno.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Přerov do Brno?
Úsporné Spolujízda z Přerov do Brno je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Přerov a Brno je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Přerov do Brno může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Přerov Brno byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Přerov? Kam přijedu v Brno?

Odjezdová autobusová nádraží v Přerov

Přerov
Mapa

Odjezdová nádraží v Přerov

Prerov
Mapa

Brno příjezdová autobusová nádraží

Brno Zvonařka
Mapa
Vyhledávání jízdenek Přerov Brno
Hledání ubytování v Brno

Autobus Přerov Brno

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Přerov - Brno se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Přerov do Brno na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Přerov a Brno se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Brno pro váš termín cesty.

Četnost odjezdů do Přerov z Brno se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Brno, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Přerov a Brno je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Přerov Brno

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Přerov Brno

Vlaky Přerov Brno

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Přerov do Brno, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Přerov a Brno.

Průměrná doba jízdy vlakem z Přerov do Brno závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Brno jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Přerov do Brno alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Jízdenky na trasu z Přerov do Brno si můžete vyzvednout na nádraží, vytisknout doma nebo přímo z mobilního telefonu. Na některých nádražích je také možné vyzvednout si jízdenky prostřednictvím samoobslužného kiosku.

Vlakové společnosti z Přerov do Brno

LEO Express
LEO Express
Vyhledávání vlakových jízdenek Přerov Brno

Spolujízda Přerov Brno

Doba trvání společné jízdy mezi Přerov a Brno závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Přerov a Brno. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Přerov a Brno, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Přerov do Brno závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Přerov do Brno, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Platforma pro spolujízdu Přerov Brno

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Přerov Brno
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu