Cestujte z Přerov na Lugano

Uspořádejte si výlet Přerov na Lugano v vlak, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Přerov na Lugano v letadlo, vlak, auto

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Přerov
Vídeň
Lugano
/
  • Získejte sazby

Cestovat Přerov Lugano

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, vlak
vzdálenost741 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Přerov na Lugano?

Nabízíme 1 tras vlak, carpooling, letadlo připravit si cestu Přerov Lugano, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Přerov Luganokliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Přerov a Lugano na mapě i na trase Přerov Lugano a různé body korespondence (Letiště Lugano, Stanice Prerov) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Lugano

Všechny druhy dopravy Přerov Lugano

Na výlet Přerov (Česká Republika) na Lugano (Švýcarsko) ve vzdálenosti 741 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Lugano od Přerov, Můžete si vzít letVídeň-Lugano pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Vídeň a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Vienna-Schwechat International VIE 18 km, pro odbavení zavazadel na let Lugano (letiště Lugano, Kód IATA: LUG) provozovaný společností Minoan Air.
Není možné jít přímo z Přerov na Luganobez změny. Můžete si vzít vlakPřerov-Vídeň a použití letadlo do cíle.
Vlaky Chopin Night Train ÖBB nebo Russian Railways to Vídeň opustit vlakové nádraží Prerov na Přerov, Příjezd naVídeň bude na stanici Wien Westbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Přerov-Vídeň může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do letadlo pokrýt celou cestu.

Které dopravní společnosti mají jít Přerov na Lugano?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Přerov-Vídeň (160 km)
Letecké společnosti
Minoan Air udělá let z letiště Vienna-Schwechat International VIE se nachází v 18 km centru města Vídeň na Lugano (příjezd na letiště Lugano LUG)
Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Přerov-Vídeň Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Prerov (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
Russian Railways provozuje linku z Přerov na Vídeň odjíždějící vlakem Prerov se dostanete na vlakové nádraží Wien Westbahnhof (Vídeň Rakousko)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)