Přerov
Přímá cesta vlak, spolujízda, autobus do Praha
Praha
Viz ceny

Jak se dostat z Přerov do Praha?

Plánujete cestu z Praha do Přerov a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Přerov do Praha, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Přerov a Praha, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (LEO Express, ÖBB, FlixBus, Czech Airlines nebo Job Air) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Přerov a Praha, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Přerov Praha.

Pro cestu z Přerov do Praha máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Přerov Praha

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Přerov do Praha a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Přerov Praha

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Přerov Praha je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Přerov Praha

Z Přerov do Praha létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Praha v rekordním čase.

Spolujízda Přerov Praha

Spolujízda mezi Přerov a Praha je ideální, pokud chcete cestovat do Praha v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Přerov nebo Praha.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Přerov do Praha, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Přerov Praha

Město odjezdu
Přerov
Česká Republika
Cílové město
Praha
Česká Republika
Vzdálenost
229 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Přerov Praha
Hledání ubytování v Praha
Naplánujte si cestu z Přerov do Praha jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Přerov do Praha jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Přerov a Praha, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou LEO Express, ÖBB, FlixBus, Czech Airlines nebo Job Air, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Přerov a Praha s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Přerov a Praha

Výhody a nevýhody letů z Přerov do Praha?
Rychlost Let mezi Přerov a Praha je nejrychlejší způsob, jak urazit 229 km mezi Přerov a Praha.
Výběr leteckých společností Z Přerov do Praha létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Přerov do Praha mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Praha musí často dorazit na Přerov letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Přerov Praha mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Přerov do Praha?
Ceny Autobusové jízdenky z Přerov do Praha jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Praha (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Přerov a Praha, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Přerov a Praha jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Přerov a Praha mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Přerov do Praha překonávají vzdálenost 229 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Praha.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Přerov do Praha?
Přátelskost Spolujízda mezi Přerov a Praha je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Přerov do Praha je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Přerov do Praha na životní prostředí.
Spolehlivost Při cestě do Přerov Praha byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Přerov do Praha může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Komfort Po celou dobu cesty z Přerov do Praha musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Přerov do Praha?
Rychlost Vlaky z Přerov do Praha jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Přerov nebo Praha se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Přerov a Praha obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Přerov-Praha mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Přerov Praha mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Přerov? Kam přijedu v Praha?

Odjezdová autobusová nádraží v Přerov

Přerov
Mapa

Odjezdová nádraží v Přerov

Prerov
Mapa

Praha příjezdová autobusová nádraží

Prague Main Railway Station
Mapa
UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa

Příjezdová nádraží v Praha

Praha-Libeň
Mapa
Praha hl. n.
Mapa

Letiště příjezdu do Praha

Prague Ruzyne
Mapa
Vyhledávání jízdenek Přerov Praha
Hledání ubytování v Praha

3 tipy pro levnější cestování mezi Přerov a Praha

Rozhodli jste se cestovat z Přerov do Praha a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Přerov do Praha.

  • 1. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Přerov do Praha. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Praha.
  • 2. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Přerov do Praha, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Praha, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 3. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Přerov a Praha. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Přerov do Praha ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.

Autobus Přerov Praha

Do autobusu Přerov-Praha si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Doba trvání cesty autobusem mezi Přerov a Praha se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Praha pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Přerov - Praha se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Přerov do Praha na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Přerov a Praha je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Přerov-Praha spojena s dodatečnými náklady.

Četnost odjezdů do Přerov z Praha se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Praha, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusové společnosti Přerov Praha

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Přerov Praha

Vlaky Přerov Praha

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Přerov do Praha alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Průměrná doba jízdy vlakem z Přerov do Praha závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Praha jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Přerov a Praha, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Přerov do Praha lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlaky mezi Přerov a Praha jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Přerov do Praha, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Přerov a Praha.

Vlakové společnosti z Přerov do Praha

LEO Express
LEO Express
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Přerov Praha

Lety Přerov Praha

Letecké společnosti Přerov Praha

Czech Airlines
Czech Airlines
Job Air
Job Air
Vyhledávání letů Přerov Praha

Spolujízda Přerov Praha

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Přerov a Praha, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Přerov do Praha závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Přerov do Praha, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Přerov a Praha. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Počet míst ve spolujízdě z Přerov do Praha závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Doba trvání společné jízdy mezi Přerov a Praha závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Přerov Praha

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Přerov Praha
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu