Cestujte z Přerov na Ženeva

Uspořádejte si výlet Přerov na Ženeva v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Přerov na Ženeva v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Přerov
Vídeň
Ženeva
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Přerov Ženeva

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost917 km
Přímá linkaNe

Jak je možné jít Přerov na Ženeva ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Přerov na Ženeva? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Ženeva, Jednoduše zadejte své datum cesty do Ženeva a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy Russian Railways, Eurolines CH, Blablacar, Easyjet, Austrian Airlines nebo ÖBB dosáhnout Ženeva,

Všechny druhy dopravy Přerov Ženeva

Na výlet Přerov (Česká Republika) na Ženeva (Švýcarsko) ve vzdálenosti 917 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Není možné jít přímo z Přerov na Ženevabez změny. Můžete si vzít vlakPřerov-Vídeň a použití letadlo do cíle.
Vlaky Chopin Night Train Russian Railways nebo ÖBB to Vídeň opustit vlakové nádraží Prerov na Přerov, Příjezd naVídeň bude na stanici Wien Westbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Ženeva od Přerov, Můžete si vzít letVídeň-Ženeva pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Vídeň a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Vienna-Schwechat International VIE 18 km, pro odbavení zavazadel na let Ženeva (letiště Geneva-Cointrin International, Kód IATA: GVA) provozovaný společností Austrian Airlines nebo Easyjet.
I když není možné provést výlet Přerov Ženeva pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (carpooling], které dokončí cestu Vídeň-Ženeva,
Nalodíte se na autobus Eurolines CH Vídeň, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Geneva (0.7 km z Ženeva, Švýcarsko). Jděte prosím na autobusové nádraží (VIB) Vienna International Busterminal (na 0.1 km od Vídeň) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Ženeva,
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Přerov-Vídeň může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do autobus pokrýt celou cestu.

Které dopravní společnosti mají jít Přerov na Ženeva?

Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Přerov-Vídeň vlak z vlakového nádraží Prerov (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Přerov na Vídeň odjíždějící vlakem Chopin Night Train Prerov se dostanete na vlakové nádraží Wien Westbahnhof (Vídeň Rakousko)
Letecké společnosti
Austrian Airlines udělá let z letiště Vienna-Schwechat International VIE se nachází v 18 km centru města Vídeň na Ženeva (příjezd na letiště Geneva-Cointrin International GVA)
Easyjet zajišťuje rotaci z letiště Vienna-Schwechat International Nachází se na severovýchodě města Vídeň, Rakousko) Ženeva (sloužící letišti Geneva-Cointrin International GVA)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů Eurolines CH zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží (VIB) Vienna International Busterminal na Vídeň a to Geneva ( Švýcarsko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Přerov-Vídeň (160 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)