Cestujte z Rzeszow na Szczecin

Uspořádejte si výlet Rzeszow na Szczecin v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Rzeszow na Szczecin v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Rzeszow
Szczecin
/
  • Získejte sazby
2
Rzeszow
Krakov
Szczecin
/
  • Získejte sazby
3
Rzeszow
Berlín
Szczecin
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Rzeszow Szczecin

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost636 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Rzeszow na Szczecin ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Rzeszow na Szczecin? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Vyplňte datum cesty do Szczecin a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Rzeszow - Szczecin nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Chcete-li dosáhnout cíle z Rzeszow, budete cestovat s Blablacar, FlixBus, EuroLot, IC Bus, Deutsche Bahn, Ryanair, LOT Polish Airlines nebo OLT Express do autobusy, spolujízda, vlaky nebo lety,

Všechny druhy dopravy Rzeszow Szczecin

Na výlet Rzeszow (Polsko) na Szczecin (Polsko) ve vzdálenosti 636 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Rzeszow > Szczecin bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Rzeszow a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Jasionka RZE 8.6 km, pro odbavení zavazadel na let Szczecin (letiště Goleniow, Kód IATA: SZZ) provozovaný společností EuroLot.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Rzeszow-Szczecin,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Rzeszow-Szczecin bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Rzeszow-Berlín a Berlín-Szczecin,
Nalodíte se na autobus FlixBus Rzeszow, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlín, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Rzeszow (na 0.5 km od Rzeszow) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Berlín,Ja%(dist_unit)sile dorazil Berlín, vezměte další autobus IC Bus, který vás zavede na autobusové nádraží Szczecin ( Polsko).
Není možné jít přímo z Rzeszow na Szczecinbez změny. Můžete si vzít vlakBerlín-Szczecin a použití carpooling do cíle.
Vlaky RB66 Deutsche Bahn to Szczecin opustit vlakové nádraží Berlin-Gesundbrunnen na Berlín, Příjezd naSzczecin bude na stanici Szczecin, Glowny Nachází se cca 1.2 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)