Doporučená trasa
Salcburk
Přímá cesta spolujízda, autobus do Janov
Janov
Viz ceny
Alternativní trasy
Salcburk
Cesta vlak, spolujízda do Innsbruck
Innsbruck
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Janov
Janov
Viz ceny
Salcburk
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Benátky
Benátky
Cesta autobus, spolujízda do Janov
Janov
Viz ceny

Jak se dostat z Salcburk do Janov?

Plánujete cestu z Janov do Salcburk a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Salcburk do Janov, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Salcburk a Janov, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Russian Railways, ÖBB, FlixBus, Blablabus nebo Hellö) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Salcburk a Janov, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Salcburk Janov.

Pro cestu z Salcburk do Janov máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Salcburk Janov

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Salcburk do Janov a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Salcburk Janov

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Salcburk Janov je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Salcburk Janov

Spolujízda mezi Salcburk a Janov je ideální, pokud chcete cestovat do Janov v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Salcburk nebo Janov.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Salcburk do Janov, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Salcburk Janov

Město odjezdu
Salcburk
Rakousko
Salzburg
Cílové město
Janov
Itálie
Liguria
Vzdálenost
493 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Salcburk Janov
Hledání ubytování v Janov
Naplánujte si cestu z Salcburk do Janov jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Salcburk do Janov jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Salcburk a Janov, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Russian Railways, ÖBB, FlixBus, Blablabus nebo Hellö, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Salcburk a Janov s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Salcburk a Janov

Výhody a nevýhody spolujízdy z Salcburk do Janov?
Flexibilní Spolujízda z Salcburk do Janov je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Salcburk do Janov?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Salcburk do Janov je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Salcburk-Janov mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Salcburk do Janov?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Salcburk a Janov jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Salcburk a Janov mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.

Odkud začít v Salcburk? Kam přijedu v Janov?

Odjezdová autobusová nádraží v Salcburk

Salzburg Flughafen
Mapa
Salzburg P+R Süd
Mapa

Odjezdová nádraží v Salcburk

Salzburg Hbf
Mapa
Salzburg Süd
Mapa

Janov příjezdová autobusová nádraží

Genova Principe Fanti D'italia
Mapa

Příjezdová nádraží v Janov

Genova Piazza Principe + Genova sotterranea
Mapa
Vyhledávání jízdenek Salcburk Janov
Hledání ubytování v Janov

Autobus Salcburk Janov

Autobusy mezi Salcburk a Janov obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Doba trvání cesty autobusem mezi Salcburk a Janov se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Janov pro váš termín cesty.

Četnost odjezdů do Salcburk z Janov se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Janov, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusové společnosti Salcburk Janov

FlixBus
FlixBus
Blablabus
Blablabus
Hellö
Hellö
Vyhledávání autobusových jízdenek Salcburk Janov

Vlaky Salcburk Janov

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Salcburk do Janov alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Průměrná doba jízdy vlakem z Salcburk do Janov závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Janov jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Salcburk do Janov lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlakové společnosti z Salcburk do Janov

Russian Railways
Russian Railways
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Salcburk Janov

Spolujízda Salcburk Janov

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Salcburk a Janov, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Salcburk do Janov závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Salcburk do Janov, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Salcburk a Janov závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Salcburk Janov

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Salcburk Janov

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu