Doporučená trasa
Salcburk
Přímá cesta lety, spolujízda, autobus do Milán
Milán
Viz ceny
Alternativní trasy
Salcburk
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Curych
Curych
Cesta autobus, lety, spolujízda do Milán
Milán
Viz ceny
Salcburk
Cesta vlak, spolujízda do Innsbruck
Innsbruck
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Milán
Milán
Viz ceny

Jak se dostat z Salcburk do Milán?

Plánujete cestu z Milán do Salcburk a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Salcburk do Milán, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Salcburk a Milán, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, Russian Railways, ÖBB, Blablabus nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Salcburk a Milán, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Salcburk Milán.

Pro cestu z Salcburk do Milán máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Salcburk Milán

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Salcburk do Milán a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Salcburk Milán

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Salcburk Milán je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Salcburk Milán

Z Salcburk do Milán létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Milán v rekordním čase.

Spolujízda Salcburk Milán

Spolujízda mezi Salcburk a Milán je ideální, pokud chcete cestovat do Milán v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Salcburk nebo Milán.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Salcburk do Milán, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Salcburk Milán

Město odjezdu
Salcburk
Rakousko
Salzburg
Cílové město
Milán
Itálie
Lombardie
Vzdálenost
393 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety, spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Salcburk Milán
Hledání ubytování v Milán
Naplánujte si cestu z Salcburk do Milán jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Salcburk do Milán jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Salcburk a Milán, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, Russian Railways, ÖBB, Blablabus nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Salcburk a Milán s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Salcburk a Milán

Výhody a nevýhody letů z Salcburk do Milán?
Rychlost Let mezi Salcburk a Milán je nejrychlejší způsob, jak urazit 393 km mezi Salcburk a Milán.
Výběr leteckých společností Z Salcburk do Milán létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Salcburk do Milán mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Milán musí často dorazit na Salcburk letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Salcburk do Milán?
Ceny Autobusové jízdenky z Salcburk do Milán jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Milán (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Salcburk a Milán, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Salcburk a Milán mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Salcburk do Milán překonávají vzdálenost 393 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Milán.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Salcburk do Milán?
Komfort Vlaky mezi Salcburk a Milán obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Rychlost Vlaky z Salcburk do Milán jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Salcburk-Milán mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Salcburk Milán mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Salcburk do Milán?
Přátelskost Spolujízda mezi Salcburk a Milán je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Salcburk do Milán je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Salcburk Milán byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Salcburk do Milán může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Salcburk? Kam přijedu v Milán?

Odjezdová autobusová nádraží v Salcburk

Salzburg Hbf/Lastenstr.
Mapa
Salzburg Flughafen
Mapa

Odjezdová nádraží v Salcburk

Salzburg Hbf
Mapa
Salzburg Süd
Mapa

Letiště odletu v Salcburk

Wolfgang Amadeus Mozart
Mapa

Milán příjezdová autobusová nádraží

Milan autostazione
Mapa

Příjezdová nádraží v Milán

Milano Centrale
Mapa
Milano Rogoredo
Mapa

Letiště příjezdu do Milán

Linate
Mapa
Malpensa
Mapa
Vyhledávání jízdenek Salcburk Milán
Hledání ubytování v Milán

Autobus Salcburk Milán

Do autobusu Salcburk-Milán si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Doba trvání cesty autobusem mezi Salcburk a Milán se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Milán pro váš termín cesty.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Salcburk-Milán spojena s dodatečnými náklady.

Autobusy mezi Salcburk a Milán obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Autobusové společnosti Salcburk Milán

Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
Hellö
Hellö
Eurolines CH
Eurolines CH
Vyhledávání autobusových jízdenek Salcburk Milán

Vlaky Salcburk Milán

Průměrná doba jízdy vlakem z Salcburk do Milán závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Milán jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Salcburk do Milán existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Salcburk do Milán, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Salcburk a Milán.

Ve vlacích mezi Salcburk a Milán je k dispozici palubní stravování včetně občerstvení, nápojů a teplých jídel, a to buď v barových vozech, nebo prostřednictvím mobilní služby.

Vlakové společnosti z Salcburk do Milán

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Russian Railways
Russian Railways
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Salcburk Milán

Lety Salcburk Milán

Letecké společnosti Salcburk Milán

Swiss International Airlines
Swiss International Airlines
Emerald Airways
Emerald Airways
InterSky
InterSky
Vyhledávání letů Salcburk Milán

Spolujízda Salcburk Milán

Průměrné náklady na spolujízdu z Salcburk do Milán závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Salcburk do Milán, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Salcburk a Milán, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Salcburk a Milán. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Doba trvání společné jízdy mezi Salcburk a Milán závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Salcburk Milán

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Salcburk Milán

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu