Cestujte z Sankt Polten na Bohumín

Uspořádejte si výlet Sankt Polten na Bohumín v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Sankt Polten na Bohumín v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Sankt Polten
Bohumín
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Sankt Polten Bohumín

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost275 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Sankt Polten na Bohumín?

Železniční společnosti
ÖBB nabízí linky Sankt Polten-Vídeň InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra) a z Vídeň na Bohumín odjíždějící vlakem Chopin Night Train Wien Westbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Bohumin ( Česká Republika)
Russian Railways provozuje linku Vídeň-Bohumín vlak z vlakového nádraží Wien Westbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bohumin při příjezdu (0.4 km z centra)
Deutsche Bahn spojuje kolejnice z Sankt Polten na Vídeň odjíždějící vlakem ICE St. Pölten Hauptbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Wien Westbahnhof (Vídeň Rakousko)
WestBahn nabízí linku Sankt Polten-Vídeň WB vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Vienna (central station) na Vídeň a to Bohumín ( Česká Republika)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po tratích mezi městem Sankt Polten (autobusová zastávka St. Pölten na 0.4 km od centra) a města Vídeň tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Wien Hütteldorf Nachází se asi 8.4 km od centra. a od autobusového nádraží Vienna Stadion Center na Vídeň a to Bohumín ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Sankt Polten-Bohumín (275 km)

Všechny druhy dopravy Sankt Polten Bohumín

Na výlet Sankt Polten (Dolní Rakousy, Rakousko) na Bohumín (Česká Republika) ve vzdálenosti 275 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Sankt Polten-Bohumín,
Není možné jít přímo z Sankt Polten na Bohumín vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Sankt Polten-Vídeň a Vídeň-Bohumín umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky Euronight, InterCity (IC), Railjet (RJ), ICE nebo WB ÖBB, Deutsche Bahn nebo WestBahn to Vídeň opustit vlakové nádraží St. Pölten Hauptbahnhof na Sankt Polten, Příjezd naVídeň bude na stanici Wien Westbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Vídeň kde vlak Chopin Night Train provozovaný společností Russian Railways nebo ÖBB odejde Bohumín,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Sankt Polten-Bohumín bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Sankt Polten-Vídeň a Vídeň-Bohumín,
Nalodíte se na autobus FlixBus Sankt Polten, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Wien Hütteldorf (8.4 km z Vídeň, Rakousko). Jděte prosím na autobusové nádraží St. Pölten (na 0.4 km od Sankt Polten) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Vídeň,Ja%(dist_unit)sile dorazil Vídeň, vezměte další autobus LEO Express nebo FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Bohumín ( Česká Republika).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)