Cestujte z Sankt Polten na Graz

Uspořádejte si výlet Sankt Polten na Graz v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Sankt Polten na Graz v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Sankt Polten
Graz
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Sankt Polten Graz

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost127 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Sankt Polten na Graz?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Sankt Polten Graz, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Sankt Polten Grazkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Sankt Polten a Graz na mapě i na trase Sankt Polten Graz a různé body korespondence (Autobusové nádraží Graz Hauptbahnhof, Stanice Graz Hbf, Autobusové nádraží Graz Puntigam, Stanice St. Pölten Hauptbahnhof, Autobusové nádraží St. Pölten) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Graz

Všechny druhy dopravy Sankt Polten Graz

Na výlet Sankt Polten (Dolní Rakousy, Rakousko) na Graz (Štýrsko, Rakousko) ve vzdálenosti 127 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Sankt Polten-Graz,
Není možné jít přímo z Sankt Polten na Graz vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Sankt Polten-Vídeň a Vídeň-Graz umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky InterCity (IC), ICE, Railjet (RJ), Euronight nebo WB ÖBB, Deutsche Bahn nebo WestBahn to Vídeň opustit vlakové nádraží St. Pölten Hauptbahnhof na Sankt Polten, Příjezd naVídeň bude na stanici Wien Westbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Vídeň kde vlak IC/EC 27 nebo Railjet (RJ) provozovaný společností Deutsche Bahn nebo ÖBB odejde Graz,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Sankt Polten-Graz bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Sankt Polten-Vídeň a Vídeň-Graz,
Nalodíte se na autobus FlixBus Sankt Polten, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Wien Hütteldorf (8.4 km z Vídeň, Rakousko). Jděte prosím na autobusové nádraží St. Pölten (na 0.4 km od Sankt Polten) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Vídeň,Ja%(dist_unit)sile dorazil Vídeň, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Graz (Štýrsko Rakousko).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)