Cestujte z Sankt Polten na Innsbruck

Uspořádejte si výlet Sankt Polten na Innsbruck v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Sankt Polten na Innsbruck v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Sankt Polten
Innsbruck
/
  • Získejte sazby
2
Sankt Polten
Salzburg
Innsbruck
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Sankt Polten Innsbruck

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost333 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Sankt Polten na Innsbruck ?

Plánujete výlet Sankt Polten na Innsbruck a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Sankt Polten Innsbruck? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Innsbruck z Sankt Polten Jednoduše zadejte své datum cesty do Innsbruck a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Cestovat z Sankt Polten, vlaky, spolujízda nebo autobusy ÖBB, Blablacar, FlixBus a WestBahn vás vezme Innsbruck,

Všechny druhy dopravy Sankt Polten Innsbruck

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Carpool od Sankt Polten na Innsbruck

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. Takže máte více šancí najít Sankt Polten-Innsbruck jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Dobrá volba pro lastminute pobyt v Innsbruck!

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Sankt Polten-Innsbruck s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

vlak Sankt Polten na Innsbruck

Sankt Polten Innsbruck železniční společnosti

Pro tuto cestu existuje pouze jedna železniční společnost: ÖBB.
ÖBB Sankt Polten Innsbruck

Existuje přímý vlak na Sankt Polten-Innsbruck road?

Ano, Sankt Polten na Innsbruck trasu obsluhuje přímý vlak. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li najít nejlevnější Sankt Polten-Innsbruck vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Železniční stanice z Sankt Polten

  • St. Pölten Hauptbahnhof

Příjezd vlakových stanic v Innsbruck

  • Innsbruck

Noční vlak Sankt Polten Innsbruck

Noční vlaky jsou dobrou příležitostí, jak zachránit hotelovou noc Innsbruck protože můžete spát, ať už na sedadle nebo v pohodlném kotvícím lůžku.

Meziměstský vlak Sankt Polten Innsbruck

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Sankt Polten a Innsbruck s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Vysokorychlostní vlak Sankt Polten Innsbruck

Tento typ vlaků je nejtučnějším způsobem cestování vlakem mezi nimi Sankt Polten a Innsbruck s rychlostním rozsahem od 200 km / h do 350 km / h.

Sankt Polten na Innsbruck autobus

Cestování pouze autobusem z Sankt Polten na Innsbruck není možné. Budete však moci vzít další řádky spolujízda nebo vlak do cíle Innsbruck,

Odlet autobusové stanice v Sankt Polten

Budete se muset dostavit Sankt Polten zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Pak stačí jen potvrdit jízdenku u řidiče FlixBus, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

  • St. Pölten

Které dopravní společnosti mají jít Sankt Polten na Innsbruck?

Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Sankt Polten-Innsbruck Euronight vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Innsbruck při příjezdu (1 km z centra)
WestBahn provozuje linku z Sankt Polten na Salzburg odjíždějící vlakem WB St. Pölten Hauptbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Salzburg Hbf (Salzburg Rakousko)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží St. Pölten na Sankt Polten a to Salzburg Flughafen (Salzburg Rakousko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Sankt Polten-Innsbruck (334 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)